Odwróceni. Ojcowie i córki Online (2019) - Gdzie obejrzeć?

2019
42 min
6.8
Czy już od dawna szukasz serialu, który wciągnie Cię na długie godziny? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję – "Odwróceni. Ojcowie i córki"....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 367
Sezony i odcinki

Odwróceni. Ojcowie i córki online cały serial w kilku słowach

Czy już od dawna szukasz serialu, który wciągnie Cię na długie godziny? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję – „Odwróceni. Ojcowie i córki”. To polski serial kryminalny, który składa się z ośmiu odcinków. Premiera serialu odbyła się w 2019 roku, a czas trwania każdego odcinka wynosi około 42 minut. Oprócz niesamowitej fabuły, możemy się spodziewać świetniej obsady aktorskiej, w której znajdziemy m.in. Roberta Więckiewicza, Artura Żmijewskiego, Joannę Balasz i Elizę Rycembel.

Produkcja Odwróceni. Ojcowie i córki online

Serial „Odwróceni. Ojcowie i córki” jest produkcją Canal+. Autorem scenariusza jest Mariusz Kuczewski, a za reżyserię odpowiada Kasia Adamik. Z pewnością nie zawiódł nas również montaż, a muzyka towarzysząca serialowi to dzieło Łukasza Targosza. „Odwróceni. Ojcowie i córki” to tak naprawdę kontynuacja wcześniejszego serialu „Odwróceni”, tym razem z nowymi bohaterami i niesamowitą fabułą.

Reżyser

Kasia Adamik to jedna z największych gwiazd polskiej kinematografii. Urodziła się w 1972 roku i jest córką znanego reżysera Agnieszki Holland oraz aktora Macieja Adamika. W swojej karierze reżyserowała wiele znanych filmów i seriali, m.in. „Komornik”, „W ukryciu” czy „Mój biegun”. „Odwróceni. Ojcowie i córki” to kolejna jej świetna produkcja, z której możemy być dumni.

Obsada aktorska

Serial „Odwróceni. Ojcowie i córki” słynie nie tylko ze świetnej fabuły, ale również z wspaniałej obsady aktorskiej. Wśród aktorów, którzy występują w serialu, znajdziemy m.in. Roberta Więckiewicza, Artura Żmijewskiego, Joannę Balasz i Elizę Rycembel. Wszyscy aktorzy świetnie odgrywają swoje role, co jeszcze bardziej wpływa na jakość produkcji.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Odwróceni. Ojcowie i córki online

Serial „Odwróceni. Ojcowie i córki” rozgrywa się kilkanaście lat po wydarzeniach z pierwszego sezonu „Odwróconych”. W nowej odsłonie mniej mówi się o „Starym Pruszkowie”, który został zlikwidowany przez Policję. Tym razem akcja serialu toczy się wokół grupki policjantów i gangsterów, którzy muszą podjąć współpracę, aby wyjaśnić serię brutalnych morderstw.

Bohaterowie

W serialu „Odwróceni. Ojcowie i córki” poznajemy nowych bohaterów, ale i starych znajomych z pierwszego sezonu. Paweł Sikora (Robert Więckiewicz) to emerytowany policjant, którego córka – Lidka Sikora (Joanna Balasz) pracuje na co dzień w policji. Z kolei Jan „Blacha” Blachowski (Artur Żmijewski) to były gangster, który teraz jest biznesmenem i literatem. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) to ambitna studentka prawa, która chce odzyskać zaufanie do ojca.

Gdzie obejrzeć Odwróceni. Ojcowie i córki serial online?

Jeśli chcesz zobaczyć „Odwróconych. Ojcowie i córki” online, to najlepiej skorzystać z platformy zalukaj-cc.pl. Tam nie tylko obejrzysz każdy odcinek, ale również możesz korzystać z wyszukiwarki legalnych źródeł, co pozwoli Ci na znalezienie innych seriali oraz filmów, na które masz ochotę.

Odwróceni. Ojcowie i córki lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy i seriale z lektorem, to w „Odwróconych. Ojcowie i córki” masz taką możliwość. Serial online możesz obejrzeć z polskim lektorem, ale również z napisami lub dubbingiem. Wybierz to, co Tobie odpowiada najbardziej i ciesz się oglądaniem najlepszej polskiej produkcji!

Zalukaj cały serial online Odwróceni. Ojcowie i córki i ciesz się dostępem już teraz!

„Odwróceni. Ojcowie i córki” to jeden z najlepszych seriali kryminalnych jakie powstały w Polsce. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, to zachęcamy Cię do obejrzenia go online na portalu zalukaj-cc.pl. Znajdziesz tam wspaniałą fabułę, świetną obsadę aktorską, wspaniałą muzykę i wiele emocji. Po obejrzeniu „Odwróconych. Ojcowie i córki” z pewnością zaczniemy doceniać polskie seriale jeszcze bardziej. Nie czekaj, oglądaj już teraz! A po seansie daj nam znać w komentarzach, jakie były Twoje odczucia!