Paragraf 22 Online (2019) - Gdzie obejrzeć?

2019
45 min
6.8
Jeśli szukasz satyrycznego spojrzenia na II wojnę światową, Paragraf 22 jest serialem, który musisz obejrzeć! Wyprodukowany w 2019 roku, ten serial komediowo-dramatyczny, stworzony na podstawie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 76
Sezony i odcinki

Paragraf 22 online cały serial w kilku słowach

Jeśli szukasz satyrycznego spojrzenia na II wojnę światową, Paragraf 22 jest serialem, który musisz obejrzeć! Wyprodukowany w 2019 roku, ten serial komediowo-dramatyczny, stworzony na podstawie książki Josepha Hellera, z pewnością przyciągnie twoją uwagę. W rolach głównych możemy podziwiać Christophera Abbotta i Kyla Chandlera. Reżyserem jest Clooney. Czas trwania jednego odcinka to 45 minut. Jest to idealny serial do oglądania w wolnej chwili!

Jeśli jesteś ciekaw, jak amerykański bombardier, Yossarian, radzi sobie podczas II wojny światowej, lubisz brytyjski humor i potrzebujesz stronicy śmiechu w ciężkich czasach, to nie może Cię ominąć Paragraf 22!

Produkcja Paragraf 22 online

Paragraf 22 to produkcja wyjątkowa pod wieloma względami. Montaż i efekty dźwiękowe z całą pewnością przyciągną twoją uwagę. Muzyka skomponowana przez Nicholasa Britella jest cicha, melancholijna i idealnie wpisuje się w klimat serialu. Scenariusz serialu napisali Luke Davies oraz David Michôd. Polska premiera odbyła się we wrześniu 2019 roku.

Reżyser

Reżyserem serialu jest George Clooney, znany przedstawiciel filmowej elity Hollywood. To dwukrotny zdobywca Oscara, którego nazwisko pojawiało się w kontekście takich filmów jak „Up in the Air” i „Out of Sight”. George Clooney słynie z doskonałych umiejętności reżyserskich, a Paragraf 22 jest tego idealnym wyrazem.

Obsada aktorska

W rolach głównych w Paragrafie 22 występują: Christopher Abbott jako Yossarian, Kyle Chandler jako pułkownik Cathcart, Daniel David Stewart jako Milo Minderbinder, Rafi Gavron jako Aarfy Aardvark, Graham Patrick Martin jako Orr, Kevin J. O’Connor jako Korn i Austin Stowell jako Nately. Ta prestiżowa obsada, których filmy z pewnością oglądaliście już kiedyś, w Paragrafie 22 prezentuje się bardzo dobrze.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Paragraf 22 online

Serial Paragraf 22 rozgrywa się podczas II wojny światowej. Akcja serialu toczy się we Włoszech, a naszym głównym bohaterem jest Yossarian. Jego jednostka toczy walkę na froncie, a on sam wkrótce staje również w szranki z bezsensem wojny i jej absurdami.

Bohaterowie

W Paragrafie 22 pojawia się wiele postaci, ale bezsprzecznie wyróżnić można amerykańskiego bombardiera, Yossariana w wykonaniu Christophera Abbotta. To on jest głównym bohaterem serialu, którym się opowiada. Razem z nim poznajemy innych żołnierzy, którzy w swoim działaniu kierują się różnymi motywami.

Gdzie obejrzeć Paragraf 22 serial online?

Jeśli chcesz obejrzeć Paragraf 22, gotowy serial czeka na Ciebie na stronie zalukaj. Bez względu na to, czy interesuje Cię lektor, dubbing czy napisy, tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz. Tylko kilka kliknięć i możesz zacząć oglądać!

Jeśli nie wiesz, gdzie obejrzeć Paragraf 22 bezpiecznie, warto wykorzystać wyszukiwarkę legalnych źródeł na stronie zalukaj-cc.pl. Oglądanie serialu na tamtejszych platformach to w pełni legalne rozwiązanie, które pomaga zapobiegać kradzieży intelektualnej.

Paragraf 22 lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć Paragraf 22 po polsku, masz do wyboru przynajmniej trzy opcje. Cały serial dostępny jest z lektorem, potraficie obejrzeć paragraf 22 z polskimi napisami lub z dubbingiem polskim. Wybierz opcję, która zoptymalizuje Twoje doświadczenia w trakcie oglądania!

Zalukaj cały serial online Paragraf 22 i ciesz się dostępem już teraz!

Paragraf 22 – serial, który musisz obejrzeć, jeśli szukasz edukacji, historii i odkrycia mrocznego humoru w trudnych czasach! Cały serial jest łatwo dostępny online. Wystarczy wejść na zalukaj, wybrać najlepszą opcję dla siebie i cieszyć się doskonałą jakością serialu. Zachęcamy również do podzielenia się swoimi opiniami dotyczącymi Paragrafu 22 w sekcji komentarzy. Niech inni widzowie również dowiedzą się, jak dobry jest to serial!