Pokój 104 Online (2017) - Gdzie obejrzeć?

2017
23 min
6.8
Czy jesteś gotów na serial, który składa się z tajemnic, dramatów, ale i momentów, gdzie trudno powstrzymać się przed śmiechem? Jeśli tak, to powinieneś zainteresować...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 271
Sezony i odcinki

Pokój 104 online cały serial w kilku słowach

Czy jesteś gotów na serial, który składa się z tajemnic, dramatów, ale i momentów, gdzie trudno powstrzymać się przed śmiechem? Jeśli tak, to powinieneś zainteresować się Pokojem 104, produkcją, która miała swoją premierę w 2017 roku. W całym serialu spotkamy się z obsadą grającą w różnych filmach i serialach. Reżyserem tej produkcji był David Smith. Czy będzie to dobry wybór na dobry wieczór z twoimi bliskimi? Czytaj dalej, a poznasz odpowiedź.

Pokój 104 opowiada o różnych postaciach, które pojawiają się w jednym pokoju, co oznacza, że mogą swobodnie i szczegółowo rozmawiać. Zajdą tutaj różne tematy, od miłości, po relacje rodzinne i ukryte tajemnice. Taka konstrukcja sprawia, że nigdy nie wiadomo, co jest na horyzoncie i serial zawsze nas zaskoczy. Czas trwania wszystkich odcinków wynosi 23 minuty.

Produkcja Pokój 104 online

Serial został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych i miał swoją premierę w 2017 roku. W produkcji we współpracy z HBO ENTERTAINMENT udział wziął Jay Duplass. Muzyka do serialu jest wyjątkowa i zdecydowanie w I planie. Pokój 104 został wyprodukowany bez wykorzystania efektów specjalnych, jednak to właśnie dialogi są w centrum zainteresowania. To one stanowią niezwykle intrygujący element całego serialu.

Reżyser

David Smith jest reżyserem Pokoju 104. Zajmuje się tym zawodem od 1993 roku, kiedy to pierwszy raz pojawił się jego film „Meat”. Wcześniej związany był z teatrem. Smith w swoim dorobku ma wiele filmów i seriali, w tym „Lovecraft Country”, „The Librarians”, „Supernatural”, a także „Project Blue Book”. Ostatecznie najsłynniejszy okazał się Pokój 104. Smith słynie z prostego i skrajnie emocjonalnego podejścia do swojego kina oraz do swojej obsady. Na ekranie wyrywa emocje, które czynią filmy i seriale niezapomnianymi.

Obsada aktorska

W Pokoju 104 występują takie osoby jak Davie-Blue, Jay Duplass, William Emmons i Karan Soni. Wszyscy aktorzy zostali wybrani na podstawie swojego dotychczasowego dorobku aktorskiego i umiejętności. David-Blue pochodzi z Kalifornii, otrzymała stypendium Fullbrighta i studiowała w Buenos Aires. William Emmons to aktor kojarzony przede wszystkim z filmem „Dawka geniuszu”. Karan Soni to z kolei aktor indyjskiego pochodzenia, kojarzony przede wszystkim z rolą w „Piknikach z duchami” i „Deadpool 2”. Każdy z tych aktorów przyczynił się do doskonałej obsady Pokoju 104.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Pokój 104 online

Akcja Pokoju 104 rozgrywa się w latach 80-tych XX wieku. W każdym odcinku widzimy różne postacie, które próbują rozwiązać swoje problemy. Warto wspomnieć, że serial odwołuje się do doświadczeń takich jak miłość, wychowanie czy utrata bliskiej osoby. Wszystko dzieje się w jednym i tym samym pokoju, co dla widza daje poczucie prywatności i samotności.

Serial składa się z 4 odcinków, a każdy z nich stanowi odrębną historię i ukazuje inny problem, z jakim boryka się nasz główny bohater. Serial bardzo skrzętnie wpisuje się w rzeczywistość, w której z perspektywy jednego pokoju jesteśmy w stanie zobaczyć całą rzeczywistość. Oto serial, który pozwala na zaangażowanie widza oraz na przeżycie wraz z nim niezwykłych, intymnych momentów.

Bohaterowie

W serialu spotyka się wiele różnych postaci, ale my, jako widzowie, poznajemy ich poprzez to, co mówią i jak się zachowują. Wśród nich pojawia się małżeństwo, narzeczony, samotny mężczyzna i wiele innych, których historia będzie nas krępować i zmuszać do zastanowienia się nad problemami, które sami przeżywamy. Bohaterowie bywają raz uroczy, raz irytujący, ale przede wszystkim bardzo realni.

Gdzie obejrzeć Pokój 104 serial online?

Możesz obejrzeć Pokój 104 online na wielu różnych platformach. Jeden z najlepszych wyborów to zalukaj-cc.pl. Serwis ten oferuje wiele interesujących rzeczy, takich jak bezpłatne filmy oraz seriale. Na stronie można również wykonywać wyszukiwanie ze źródeł legalnych. Zalukaj-cc.pl pozwala na oglądanie Pokoju 104 w całości, bez konieczności pobierania go w całości. Platforma ta wpisuje się w dzisiejsze standardy, oferując seriale o różnych gatunkach.

Pokój 104 lektor pl dla widzów z Polski

Serial Pokój 104 online można obejrzeć z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy widz z Polski będzie mógł łatwo zrozumieć, co się dzieje na ekranie. Można wybrać metodę, która najbardziej nam pasuje i cieszyć się całością widowiskowej produkcji.

Zalukaj cały serial online Pokój 104 i ciesz się dostępem już teraz!

Pokój 104 to doskonały wybór na wieczór z przyjaciółmi czy rodziną. Serial ten pozwala na uzyskanie niezapomnianych wrażeń oraz na zaspokojenie naszych potrzeb. To całkowicie nowa jakość w polskim kinie, nowa jakość w polskiej telewizji. Zachęcamy do obejrzenia całego Pokoju 104 w unikalnym stylu i zainspirowania się wartościami, które dla nas są istotne. Na koniec, zachęcamy do zostawienia w komentarzach własnej opinii na temat tego serialu!