Poldark – Wichry losu Online (2015) - Gdzie obejrzeć?

2015
60 min
6.8
Darzony ukochaniem przez widzów na całym świecie, Poldark – Wichry losu to brytyjski serial telewizyjny z 2015 roku. Jego akcja rozgrywa się w drugiej połowie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 279
Sezony i odcinki

Poldark – Wichry losu online cały serial w kilku słowach

Darzony ukochaniem przez widzów na całym świecie, Poldark – Wichry losu to brytyjski serial telewizyjny z 2015 roku. Jego akcja rozgrywa się w drugiej połowie XVIII wieku w Kornwalii, Anglii. Ross Poldark (Aidan Turner) powraca z wojny w Ameryce, by odkryć, że jego rodzina i przyjaciele są przekonani, że zginął w bitwie. Jego ukochana Elizabeth (Heida Reed) zaręczyła się z jego kuzynem (Kyle Soller), a posiadłość, którą odziedziczył, jest zrujnowana. Ross Poldark podejmuje wyzwanie, by odbudować swoją posiadłość, umocnić obecną sytuację ekonomiczną i odzyskać kobietę swojego życia. Serial składa się z 5 sezonów po 8-10 odcinków każdy.

Czas trwania jednego odcinka wynosi około 60 minut. Oglądając serial, można się spodziewać wątków miłosnych, politycznych, wyzwań natury biznesowej i wielu innych. Aktorzy w obsadzie to m.in. Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Ruby Bentall i Beatie Edney. Reżyserem serialu jest Edward Bazalgette.

Nie pozwól, by opowieść o losach Rossa Poldarka przeszła obok Ciebie niezauważona. Przygotuj się na emocjonujący czas i przypomnij sobie, dlaczego wszyscy kochają tego szlachetnego Pana z Kornwalii. Cały serial Poldark – Wichry losu online czeka na Ciebie!

Produkcja Poldark – Wichry losu online

Poldark – Wichry losu to produkcja telewizyjna wyprodukowana przez Mammoth Screen. Serial kręcono na terenie Kornwalii w Wielkiej Brytanii. Wyjątkowość produkcji polega na tym, że twórcy postanowili skorzystać z naturalnego oświetlenia, co pozwala na uzyskanie realistycznych efektów scenicznych.

Muzyka z serii pochodzi od Anne Dudley. Muzyk stworzył dedykowaną ścieżkę dźwiękową dla każdego odcinka, co dodaje ogromnej wartości estetycznej całemu serialowi.

Scenarzyści serialu Poldark – Wichry losu to Debbie Horsfield i Winston Graham.

Reżyser

Reżyserem serialu Poldark – Wichry losu jest Edward Bazalgette.
Bazalgette to doświadczony reżyser, przed produkcją serialu był znanym twórcą telewizyjnym. Artyści takie jak on pomagają stworzyć wyjątkowy klimat każdej produkcji.

Swoją karierę rozpoczynał jako operator kamery, potem jako reżyser pracował przy wielu filmach i serialach. Kręcił m.in. filmy dokumentalne (m.in. „Titanic – rozwiązanie zagadki”) oraz realizował spoty reklamowe, filmy oraz produkcje dla telewizji. Bazalgette znany jest również ze swojego czasu jako dyrektor artystyczny, a jego autorskie pomysły i kreatywne wizje regularnie zdobywają uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności.

Obsada aktorska

Poldark – Wichry losu to serial, który żyje dzięki świetnym aktorom. Jednym z nich jest Aidan Turner, który gra Rossa Poldarka. Aktor znany jest z wielu ciekawych ról w filmach, takich jak: „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”, „Śmierć w Wenecji”, „Bezsenność”.
Eleanor Tomlinson, która wciela się w postać Demelzy Carne, także ma w swoim dorobku wiele znakomitych ról. Aktorka jest znana z takich filmów jak: „Grzechem przeciwko miłości”, „Papierowe miasta” i wielu innych.
W Poldarku – Wichry losu zobaczymy także kochankę Rossa, Elizabeth, w wykonaniu Heidy Reed. Aktorka zdobyła w 2014 roku nagrodę Brytyjskiej Akademii Filmowej dla najlepszej aktrorki drugoplanowej. Kolejnym ważnym członkiem obsady jest Ruba Bentall, grająca Verity Poldark.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Poldark – Wichry losu online

Akcja serialu Poldark – Wichry losu dzieje się w drugiej połowie XVIII wieku w Kornwalii, Anglii. W tamtych czasach żył Ross Poldark (Aidan Turner) – szlachetny, bohaterski, ale mocno zagubiony w swoim życiu mężczyzna. Wkrótce po powrocie z wojny w Ameryce Płn. Ross przekonuje się, że jego ukochana Elizabeth jest zaręczona z jego kuzynem. Tymczasem jego własna posiadłość jest zrujnowana, a kopalnie – jedno z głównych źródeł dochodów w tamtych czasach – zaczynają się zamykać.

Z energią i determinacją, które są jego znakiem szczególnym, Ross podejmuje trudne wyzwania: rehabilitację swojej posiadłości, przywrócenie dochodowości, a także zbliżenie do siebie ukochanej kobiety, która jest w tym momencie już niemal zabójczo oddana swojemu narzeczonemu.

Bohaterowie

Ross Poldark (Aidan Turner) – główny bohater serialu, szlachetny mężczyzna, który po powrocie z wojny z Ameryki Płn. musi zmierzyć się z ruinkami swojej posiadłości. Zdeterminowany, by ją odbudować, przeżyje wiele trudnych chwil związanych z jego ziemiami i miłością.

Demelza Carne (Eleanor Tomlinson) – to kobieta, którą Ross poznał, kiedy zostawiła swój dotychczasowy „życiowy model” za sobą. Wkrótce zostaje zatrudniona w charakterze gospodyni domowej u Rossa i pomaga mu uporządkować swoje życie.

Elizabeth Warleggan (Heidi Reed) – ukochana Rossa, którą znał zanim wyjechał do wojny. Wkrótce po jego wyjeździe zaczęła widywać się z jego kuzynem, który pojawia się na miejscu, kiedy Ross zostaje uznany za zmarłego.

George Warleggan (Jack Farthing) – bohater niskiego profilu, ale o dużej determinacji i motywacji do zdobycia wpływów oraz bogactw. George, jest głównym antagonistą Rossa, przeciwnikiem w biznesie i polityce.

Gdzie obejrzeć Poldark – Wichry losu serial online?

Serial Poldark – Wichry losu online można obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Na stronie znajdziemy cały zremasterowany serial, idealny obraz i dźwięk, a także polskie napisy i lektora.

To miejsce, w którym możecie zobaczyć cały serial dokładnie tak, jak sobie wymarzyli twórcy. Na zalukaj-cc.pl znajdziecie mnóstwo innych seriali i filmów.

Poldark – Wichry losu lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski, serial Poldark – Wichry losu online dostępny jest z polskim lektorem, polskimi napisami oraz w wersji z polskim dubbingiem. Wybór należy do odbiorcy, a zalukaj-cc.pl na pewno sprosta oczekiwaniom każdego widza.

Zalukaj-cc.pl to bezpieczne i legalne miejsce, w którym znajdziecie cały serial w jednym miejscu. Oglądanie seriali i filmów na zalukaj-cc.pl to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu!

Zalukaj cały serial online Poldark – Wichry losu i ciesz się dostępem już teraz!

Nie przegap okazji, by na własne oczy przekonać się, dlaczego tysiące ludzi na całym świecie uwielbiają serial Poldark – Wichry losu. Oglądanie serialu na zalukaj-cc.pl jest proste, wygodne i pozwala na skupienie się na historii przedstawionej w serialu.

Warto obejrzeć Poldark – Wichry losu, aby po prostu cieszyć się czasem spędzonym przed telewizorem. Oglądanie seriali online to świetny sposób spędzania każdego wieczoru. Warto zasiąść wygodnie i pozwolić sobie na wciągającą historyjkę o miłości, przyjaźni i walkach, które prowadzą do prawdziwego sukcesu. A gdy już obejrzysz cały serial, koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzach.