Rok za rokiem Online (2019) - Gdzie obejrzeć?

2019
60 min
6.8
Serial Rok za rokiem to nowy hit stacji HBO, który powstał w 2019 roku. Ten wielowątkowy dramat, sci-fi i fantasy to saga jednej rodziny, która...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 215
Sezony i odcinki

Rok za rokiem online cały serial w kilku słowach

Serial Rok za rokiem to nowy hit stacji HBO, który powstał w 2019 roku. Ten wielowątkowy dramat, sci-fi i fantasy to saga jednej rodziny, która obserwowana jest na przestrzeni wielu lat, wraz z rozwojem świata i wydarzeń politycznych. W obsadzie pojawiają się takie gwiazdy jak Emma Thompson, Russell Tovey, Rory Kinnear, T’Nia Miller, Ruth Madeley, Anne Reid oraz Jessica Hynes. Serial trwa 60 minut i składa się z sześciu odcinków. Zachęcamy do obejrzenia tego emocjonującego dzieła, które z pewnością skradnie Wasze serca!

Produkcja Rok za rokiem online

Serial Rok za rokiem powstał przy użyciu najnowszych technologii i w najwyższej jakości, dzięki czemu można w pełni docenić jego piękno. Kamera i montaż zrobiły swoje, twórcy zadbali o to, aby każdy widz mógł poczuć się jakby był w środku akcji. Warto również wspomnieć o niebanalnej muzyce, która dodaje serialowi niesamowitego klimatu.

Reżyser

Serial Rok za rokiem został wyreżyserowany przez utalentowanego twórcę, którego kariera odznacza się wieloma sukcesami. Znany z reżyserii takich filmów jak „Królowa” czy „Czułość i namiętność”, za który otrzymał wiele nagród. Reżyser ten zawsze stara się w swojej twórczości nawiązywać do ważnych społecznie problemów i skłaniać do refleksji. Jego styl charakteryzuje się mocnym przekazem i niebanalnymi rozwiązaniami.

Obsada aktorska

W serialu Rok za rokiem występują aktorzy, którzy swoimi kreacjami osiągnęli już duży sukces. Emma Thompson, występująca tu jako kontrowersyjna polityk, Russell Tovey, Rory Kinnear, T’Nia Miller, Ruth Madeley, Anne Reid oraz Jessica Hynes to gwiazdy kina, które z pewnością zasługują na uwagę. Ich występy w serialu to po prostu mistrzostwo świata.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Rok za rokiem online

Akcja serialu Rok za rokiem rozgrywa się w naszej rzeczywistości, a konkretnie w Wielkiej Brytanii, w której to kraju rozgrywają się bardzo ważne wydarzenia polityczne. Nasza rodzina Lyonów musi zmierzyć się z licznymi wyzwaniami, takimi jak miłość, rozstanie, starzenie się i oczywiście zmieniającym się światem. Scenariusz serialu jest wyjątkowo poruszający i z pewnością dotknie każdego widza w serce.

Bohaterowie

Bohaterowie serialu Rok za rokiem to niezwykle interesujący ludzie, którzy każdy na swój sposób reprezentują swoją wizję świata. W skład rodziny Lyonów wchodzą Vivienne Rook, kontrowersyjna polityk, Daniel Lyons, reprezentant opozycji, Stephen Lyons, którego praca wpływa na całą rodzinę, Edith Lyons, która pracuje jako wolontariuszka w ognisku dla uchodźców oraz Rosie Lyons, frustrująca miłość Davida. To właśnie ich losy obserwujemy w ciągu 15 lat serialu.

Gdzie obejrzeć Rok za rokiem serial online?

Serial Rok za rokiem można obejrzeć na zalukaj. Zachęcamy jednak do skorzystania z legalnych źródeł, takich jak filmy i seriale. Tam znajdziecie pełen wachlarz ofert filmowych i serialowych, w tym Rok za rokiem. Zachęcamy do skorzystania z reklamowanej przez nas wyszukiwarki legalnych źródeł.

Rok za rokiem lektor pl dla widzów z Polski

Cały serial online Rok za rokiem jest dostępny z polskim lektorem, jak również z napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy może cieszyć się historią rodziny Lyonów w swoim rodzimym języku. Zachęcamy do wyboru opcji, która odpowiada Wam najlepiej.

Zalukaj cały serial online Rok za rokiem i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukacie poruszającego, wielowątkowego i ciekawego serialu, to Rok za rokiem z pewnością spełni Wasze oczekiwania. To produkcja, która skłania do refleksji i pobudza wyobraźnię. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Teraz już wiecie, gdzie obejrzeć serial Rok za rokiem online!