Rozłąka Online (2020) - Gdzie obejrzeć?

2020
60 min
6.8
Jeśli lubisz kino science fiction, a także dramaty, to koniecznie musisz obejrzeć serial Rozłąka online. To poruszająca opowieść o astronautce Emmie Green, która wyrusza na...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 348
Sezony i odcinki

Rozłąka online cały serial w kilku słowach

Jeśli lubisz kino science fiction, a także dramaty, to koniecznie musisz obejrzeć serial Rozłąka online. To poruszająca opowieść o astronautce Emmie Green, która wyrusza na trzy lata na Marsa, zostawiając na Ziemi swojego męża i córkę. Serial ten to doskonała produkcja, z niezwykle interesującą fabułą i świetną obsadą.

Produkcja Rozłąka online

Serial Rozłąka to properly produkcja, która została stworzona na potrzeby platformy streamingowej. Z myślą o widzach wykorzystano najnowsze technologie filmowe, więc w efekcie końcowym przewidywalny jest rewelacyjny montaż i pełne emocji, wizualne efekty. W serialu usłyszysz świetnie dobraną muzykę i zobaczysz zdumiewające krajobrazy kosmosu. Autorem scenariusza jest doświadczony showrunner Andrew Hinderaker, który wcześniej pracował m.in. nad filmem „Penny Dreadful”.

Reżyser

Reżyserem serialu Rozłąka jest Dennie Gordon, która ma na swoim koncie wiele popularnych produkcji telewizyjnych, m.in. „Nobody’s Perfect” i „Resurrection Blvd.” To wyjątkowa specjalistka w swoim fachu, stawiająca produkcję na pierwszym miejscu. Jej styl to wykorzystywanie najlepszych praktyk filmowych, tak aby historyjka była jak najbardziej przekonująca.

Obsada aktorska

W głównych rolach w serialu Rozłąka występują znakomici aktorzy, m.in. Hilary Swank, Mark Ivanir, Ray Panthaki, Vivian Wu, Ato Essandoh i Talitha Bateman. Wszyscy oni wspaniale oddają emocje bohaterów, wcielając się w role astronautów, których związki z rodzinami zostają przetestowane na skutek surowych warunków ekspedycji i ciężarych kontaktów na linii Ziemia-Mars.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Rozłąka online

Akcja serialu Rozłąka rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdzie misja kolonizacji Marsa jest już w toku. Emma Green ma być jednym z astronautów, którzy wyruszają na trzyletnią ekspedycję. Pozostawia na Ziemi swojego męża i córkę. Na przestrzeni licznych odcinków łącznie z zespołem astronautów przeżywamy wszystkie emocje, które towarzyszą Emmie podczas podróży kosmicznej – odczucia samotności, tęsknoty, stresu i ryzyka.

Bohaterowie

W głównej roli występuje Emma Green, zdeterminowana astronautka, gotowa podjąć ryzyko w imię nauki i przyszłych pokoleń. Na jej drodze pojawią się znani aktorzy, którzy przedstawią losy innych astronautów, jak i rodziny Emmi.

Gdzie obejrzeć Rozłąka serial online?

Serial Rozłąka jest dostępny na zalukaj.cc – całkowicie legalnej platformie streamingowej, która oferuje filmy i seriale w najlepszej jakości. Wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesującego nas tytułu, bez konieczności wychodzenia z domu.

Rozłąka lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski cały serial Rozłąka jest w polskim lektorze i z polskimi napisami. Opcja taka jest dostępna dla wygody widzów, którzy chcą skorzystać z bardziej naturalnego odbioru, bez potrzeby czytania napisów czy tłumaczenia.

Zalukaj cały serial online Rozłąka i ciesz się dostępem już teraz!

Nie ma lepszego sposobu na cieszenie się długimi wieczorami niż oglądanie serialu Rozłąka online. Ta świetnie pomyślana inwestycja w jakość produkcji telewizyjnej reprezentuje nowy poziom w rozrywce filmowej. Wstąp na zalukaj.cc i skorzystaj z możliwości, jakich ona dostarcza. Wybierz Rozłąka, usiądź wygodnie, zrelaksuj się i w pełni przeżyj uczucia bohaterów. A potem podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy i zachęć swoich znajomych do obejrzenia serialu, który z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.