Rozpustnice Online (2017) - Gdzie obejrzeć?

2017
47 min
6.8
Serial „Rozpustnice” to prawdziwa gratka dla miłośników dramatów historycznych. Akcja rozgrywa się w Londynie XVIII wieku, gdzie właścicielka domu publicznego, Margaret Wells, zmaga się z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 347
Sezony i odcinki

Rozpustnice online cały serial w kilku słowach

Serial „Rozpustnice” to prawdziwa gratka dla miłośników dramatów historycznych. Akcja rozgrywa się w Londynie XVIII wieku, gdzie właścicielka domu publicznego, Margaret Wells, zmaga się z trudnościami, usiłując wychować swoje córki. Cały serial składa się z ośmiu odcinków trwających po 47 minut każdy. W obsadzie występują takie znane nazwiska jak Rosalind Eleazar, Danny Sapani, Alfie Allen oraz wiele innych. Dlatego jeśli szukasz dobrego serialu, który zaczaruje cię swoją fabułą, „Rozpustnice” na pewno Cię nie zawiedzie. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu online!

Produkcja Rozpustnice online

Serial „Rozpustnice” to produkcja brytyjska, która miała swoją premierę w roku 2017. Serial został wyreżyserowany przez Coky’ego Giedroycia. Za scenariusz serialu odpowiadał Moira Buffini. Serial został przygotowany przez firmę Hulu, a producentami byli Christopher Aird, Moira Buffini, Jessica Sykes i Alison Owen.

Montaż w serialu „Rozpustnice” był bardzo profesjonalny. Sceny zostały skrzyżowane w sposób, który utrzymuje ciągłość narracji i utrwala w człowieku odpowiedni nastrój. Muzyka w tym serialu była bardzo dobrze dobrana do klimatu. Cały serial jest spójny, wciągający i angażujący oglądających.

Reżyser

Coky Giedroyc urodził się na Litwie w rodzinie polsko-litewskiej. Za reżyserię serialu „Rozpustnice” odpowiada w sposób godny naśladowania. Jest wykształconym reżyserem z doświadczeniem w różnych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Zyskał popularność dzięki niskobudżetowym produkcjom, a jego kariera ucieszyła się znacznym wzrostem, po tym jak został wybrany do reżyserii kilku odcinków serialu „Penny Dreadful”.

Coky Giedroyc jest uważany za jednego z najzdolniejszych brytyjskich reżyserów, a jego praca przy serialu „Rozpustnice” jest świetnym przykładem tego, jak ciężka praca może zakończyć się sukcesem.

Obsada aktorska

W serialu „Rozpustnice” występują Rosalind Eleazar, Danny Sapani, Roy Beck, Bronwyn James, Ben Lambert, Ash Hunter oraz Alfie Allen. Rosalind Eleazar jest znana z roli Catherine Despard w „Poldark”, a Danny Sapani z „Misfits” i „Doctor Who”. Alfie Allen znany jest najbardziej z roli Theona Greyjoy w „Gra o tron”, a jedna z jego siostrzyczek, Lily Allen, znana jest jako słynna wokalistka.

Wszyscy aktorzy, którzy wystąpili w serialu „Rozpustnice” wcielili się w role w sposób dojrzały i profesjonalny. Każdy z nich potrafił szalenie dobrze wcielić się w swoją postać, dzięki czemu serial zyskał na wiarygodności i głębi.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Rozpustnice online

Serial „Rozpustnice” rozgrywa się w Londynie XVIII wieku, gdzie właścicielka domu publicznego, Margaret Wells, stara się wychować swoje dwie córki – Charlotte i Lucy. Margaret marzy o tym, aby jej córki przestały pracować w domu publicznym i zaczęły prowadzić normale życie. Jednak prowadzenie domu publicznego to nie jedyny problem, z którym Margaret musi zmierzyć. W międzyczasie jej były kochanek – syn lorda – próbuje ją szantażować, jej rówieśnik próbuje rozprzestrzenić o nim plotkę, a ona musi maglować, jak wyjść z długów.

Serial „Rozpustnice” przedstawia jednak nie tylko problemy właścicielki domu publicznego. Pokazuje również, jak ciężkie życie prowadzą kobiety i jakie wyzwania muszą stawiać w tamtych czasach, aby przetrwać. Oglądając ten serial, można wczuć się w klimat tamtym czasów i poczuć się jakbyśmy byli właśnie w XVIII-wiecznym Londynie.

Bohaterowie

W serialu „Rozpustnice” Margaret Wells, właścicielka domu publicznego, jest jedną z najważniejszych postaci. Jej córki, Charlotte i Lucy, również odgrywają kluczowe role, ponieważ to one są marzeniem matki, aby uzyskać lepsze życie. Oprócz nich w serialu pojawiają się również liczne postaci towarzyszące. Wszystkie one mają swoje problemy, tajemnice i dążą do czegoś w życiu.

Gdzie obejrzeć Rozpustnice serial online?

Serial „Rozpustnice” można obejrzeć w całości za darmo na stronie zalukaj-cc.pl. To bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba się martwić o przerywanie odcinków ani o płacenie za nie. W ramach promocji opinie widzów na temat legalnych źródeł online są bardzo ważne w opinii redaktorów strony. Zachęcamy do skorzystania z takiej formy oglądania tej produkcji.

Rozpustnice lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów, którzy wolą oglądać filmy lub seriale z lektorem, opcja ta również jest dostępna na zalukaj-cc.pl. Serial jest dostępny w kilku wersjach językowych, więc z pewnością znajdą coś dla siebie. Aburozpustnice jest jednakże rekomendowane dla widzów z Polski do obejrzenia z polskim lektorem (gwoli ścisłości: obejrzenie rekomendowane jest najszybciej jak tylko to możliwe). W ten sposób łatwiej zrozumieć dialogi i zanurzyć się w klimacie tego serialu.

Zalukaj cały serial online Rozpustnice i ciesz się dostępem już teraz!

Słuchając opisu fabuły oraz charakterystyki bohaterów, można mieć pewność, że serial „Rozpustnice” to jedna z najlepszych produkcji w swoim gatunku. Oglądanie tego produkcji to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i zajmowanie się czymś, co sprawi naszą przyjemność. Zachęcamy do obejrzenia tego serialu online w ramach promocji na zalukaj-cc.pl i podzielenia się wrażeniami w sekcji komentarzy. W końcu warto być częścią kulturalnego ruchu, który rozwija nasze zainteresowania.