Rozwód Online (2016) - Gdzie obejrzeć?

2016
30 min
6.8
Poznajcie Frances - kreatywną i pełną życia kobietę, która marzy o nowym początku. Jednak, jej decyzja o rozwodzie wywołuje lawinę nieprzyjemnych wydarzeń. Czy uda jej...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 280
Sezony i odcinki

Rozwód online cały serial w kilku słowach

Poznajcie Frances – kreatywną i pełną życia kobietę, która marzy o nowym początku. Jednak, jej decyzja o rozwodzie wywołuje lawinę nieprzyjemnych wydarzeń. Czy uda jej się dokonać zmian w swoim życiu? Serial Rozwód, który powstał w 2016 roku, to nie tylko historia związku, ale także poznania samego siebie. W obsadzie znaleźli się m.in. Sarah Jessica Parker, Thomas Haden Church, Molly Shannon i Tracy Letts. To pełna humoru i emocji produkcja, która skłania do refleksji nad tym, co w życiu jest dla nas najważniejsze. Całość trwa 30 minut. Zachęcamy do obejrzenia tego niezwykłego serialu online.

Produkcja Rozwód online

Serial powstał dzięki pomysłodawczyni Sharon Horgan, która wcześniej stworzyła „Catastrophe”. „Rozwód” to pełna humoru i emocji produkcja, która w krótkim czasie zdobyła uznanie widzów. Ciekawy scenariusz, doskonała obsada i reżyseria zrobionej z pasją, to elementy, które sprawiły, że jest to serial, który warto obejrzeć.

Reżyser

Reżyserem serialu „Rozwód” jest Jesse Peretz. Jest to człowiek robiący filmy od wielu lat i z powodzeniem, bo zdobył już wiele nagród i międzynarodową sławę. Warto nadmienić, że Peretz zaczął swoją karierę w latach 80-tych, a ostatnio pracy na srebrnym ekranie nie brakuje. Jest to człowiek, który od zawsze wiedział czego chce, a jego filmy to dowód na to, że jego marzenia się spełniły.

Obsada aktorska

W „Rozwodzie” występują znakomici aktorzy, którzy świetnie radzą sobie z odgrywaniem swoich ról. Sarah Jessica Parker, znana z serialu „Seks w wielkim mieście”, gra Frances – kreatywną kobietę, która marzy o nowym początku. Thomas Haden Church to Robert, mąż Frances, który walczy o swoje małżeństwo. Molly Shannon wciela się w Diane, przyjaciółkę Frances. Talia Balsam i Tracy Letts również doskonale odnaleźli się w swoich rolach, tworząc wspaniałą atmosferę.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Rozwód online

Akcja „Rozwodu” rozgrywa się w Nowym Jorku i opowiada historię małżeństwa Frances i Roberta. Frances decyduje się na rozwód i od tego momentu wydarzenia układają się w sposób, który sprawia, że Frances zaczyna zastanawiać się nad swoją decyzją. Historia jest pełna emocji i humoru, a każdy odcinek przynosi nowe wydarzenia w życiu bohaterów.

Bohaterowie

„Rozwód” to przede wszystkim historia dwójki ludzi, którzy zdecydowali się na rozstanie po wielu latach życia razem. Frances to kobieta, która marzy o nowym początku w życiu. Chce zrobić coś dla siebie, a decyzja o rozwodzie jest dla niej bardzo ważna. Robert nie chce stracić swojego małżeństwa i walczy o swoją żonę, jednak z czasem zaczyna akceptować jej decyzję.

Gdzie obejrzeć Rozwód serial online?

„Rozwód” to serial, który można obejrzeć online na zalukaj. Zachęcamy, abyście korzystali z legalnych źródeł i szukali w internecie innych stron, udostępniających produkcje w dobrej jakości.

Rozwód lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli jesteś z Polski i preferujesz oglądanie filmów z polskim lektorem lub dubbingiem, to nie martw się. „Rozwód” jest dostępny w takiej wersji. Możesz obejrzeć go z napisami lub dubbingiem, wybór należy do Ciebie.

Zalukaj cały serial online Rozwód i ciesz się dostępem już teraz!

„Rozwód” to produkcja, która zdobyła serca wielu widzów na całym świecie. To pełna emocji i humoru opowieść o zmaganie się z trudnymi decyzjami w życiu. Zachęcamy do obejrzenia tego wspaniałego serialu i podzielenia się swoją opinią na temat tej produkcji w komentarzach. Wystarczy skorzystać z dostępności na zalukaj i cieszyć się odcinkami.