Rzymskie dziewczyny Online (2018) - Gdzie obejrzeć?

2018
50 min
6.8
Jesteś ciekaw/a, co może się wydarzyć, kiedy dwie zblazowane i rozczarowane codziennością nastolatki z bogatej dzielnicy zaczną wieść drugie życie w rzymskim półświatku? To przekonaj...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 215
Sezony i odcinki

Rzymskie dziewczyny online – cały serial w kilku słowach

Jesteś ciekaw/a, co może się wydarzyć, kiedy dwie zblazowane i rozczarowane codziennością nastolatki z bogatej dzielnicy zaczną wieść drugie życie w rzymskim półświatku? To przekonaj się, jak wypadają Rzymskie dziewczyny online – jedyny w swoim rodzaju serial, który skłania do refleksji.

Serial Rzymskie dziewczyny to włoski dramat opowiadający o dojrzewaniu, przyjaźni i życiu w półświatku jednocześnie. Produkcja ma w sobie dużo emocji, autentycznych momentów oraz pięknych krajobrazów.

Przygotuj się, aby przeżyć niezapomnianą przygodę!

Produkcja Rzymskie dziewczyny online

Serial Rzymskie Dziewczyny został wyprodukowany w 2018 roku. Został stworzony przez włoskich twórców, którzy za cel postawili sobie zbudowanie niepowtarzalnej, poruszającej historii.

W Rzymskich dziewczynach online, oprócz dobrze napisanej i zaprezentowanej fabuły, kluczowe były efekty wizualne, świetna muzyka oraz dynamiczny montaż, który zapewnia niesamowite wrażenia wizualne.

Reżyser

Reżyserem serialu Rzymskie dziewczyny jest Andrea De Sica, znany włoski reżyser. Jest on twórcą wielu ciekawych filmów oraz seriali wyświetlanych na całym świecie. De Sica wyreżyserował wiele filmów, które zdobyły nagrody wąskiej rzeszy fanów w Europie, Ameryce Południowej oraz w Azji.

Obsada aktorska

Serial Rzymskie dziewczyny to dzieło, w którym występują najlepsi włoscy aktorzy młodego pokolenia. Na czele aktorskiej obsady znajdziemy Benedettę Porcaroli, Alicę Pagani, Riccardo Mandoliniego, Chabeli Sastre Gonzáleza, Brando Pacitto, Lorenzo Zurzolo, Massimo Poggio, Galateę Ranzi, Tommaso Ragna i Mehdi Nebbou. Każdy z aktorów sprawia, że na ekranie pojawiają się autentyczne emocje, zachowania i momenty.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Rzymskie dziewczyny online

Serial Rzymskie dziewczyny rozgrywa się w jednym z najpiękniejszych miast na świecie – Rzymie. Akcja serialu toczy się w czasie, kiedy dwie zblazowane i rozczarowane nastolatki z bogatej dzielnicy zaczynają życie w podziemnym młodym światku stolicy Włoch.

Fabuła serialu bazuje na przygodach i przeżyciach, które zmieniają nastolatki na zawsze. Cała historia składa się z 6 odcinków, w których wydarzenia dynamicznie i intensywnie się rozwijają.

Bohaterowie

Hlavními bohaterkami serialu Rzymskie dziewczyny są Chiara i Ludovica. Jedna z nich jest melancholijną postacią o wrażliwym wnętrzu, druga to dziewczyna, która żyje pełnią życia. Dwie sympatyczne bohaterki, które dzielą wiele sekretów oraz frustracji. Ich historie zostały bardzo dobrze udokumentowane i napisane.

Gdzie obejrzeć Rzymskie dziewczyny serial online?

Rzymskie dziewczyny online są dostępne na zalukaj, lecz warto wybierać legalne źródła. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że nasze dane są bezpieczne, a sama produkcja dostanie odpowiednią opłatę. Również nie narazi nas to na niepotrzebne problemy z prawem.

Rzymskie dziewczyny lektor pl dla widzów z Polski

Rzymskie dziewczyny można obejrzeć z polskim lektorem lub z napisami. Wybierając polski lektor lub napisy, możemy z dużą dokładnością zrozumieć każde słowo i przeżyć niezapomniane przygody razem z głównymi bohaterkami!

Zalukaj cały serial online Rzymskie dziewczyny i ciesz się dostępem już teraz!

Drama, emocje, piękne krajobrazy oraz fantastyczna obsada aktorska czeka na Ciebie online! Dlatego, jeśli zastanawiasz się, co obejrzeć w ten weekend – wybierz Rzymskie dziewczyny. Dołącz do ogromnego grona fanów serialu, którzy wiedzą, że ten dzień jest lepszy od życia. Po obejrzeniu serialu, nie zapomnij zamieścić swojej opinii o nim w sekcji komentarzy pod tym artykułem – może uda się Tobie przekonać kogoś do obejrzenia tego wspaniałego, emocjonalnego i po prostu wspaniałego dzieła.