Shameless – Niepokorni Online (2011) - Gdzie obejrzeć?

2011
57 min
6.8
Jeśli nie widzieliście jeszcze popisowego serialu Shameless – Niepokorni, to czas najwyższy zacząć. W produkcji tej obserwujemy szalone perypetie szóstki nieodpowiedzialnych dzieciaków oraz ich ojca,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 158
Sezony i odcinki

Shameless – Niepokorni online cały serial w kilku słowach

Jeśli nie widzieliście jeszcze popisowego serialu Shameless – Niepokorni, to czas najwyższy zacząć. W produkcji tej obserwujemy szalone perypetie szóstki nieodpowiedzialnych dzieciaków oraz ich ojca, Franka Gallaghera, który większość czasu spędza upijając się. W tytułowej roli zobaczymy Williama H. Macy, a w pozostałych – Jeremy’ego Allena White’a, Camerona Monaghana, Noela Fishera, Emmę Kenney, Ethana Cutkosky’ego, Christiana Isaiaha, Shanolę Hampton, Steve’a Howeya i Kate Miner. Serial posiada charakter dramatu z elementami komedii. Obejmuje aż dziesięć sezonów, a każdy z odcinków ma czas trwania około godziny.

Produkcja Shameless – Niepokorni online

Serial Shameless – Niepokorni jest dziełem znanego i uznanego showrunnera Johna Wellsa, który zaskarbił sobie uznanie w branży już wielokrotnie. Aby stworzyć ten serial, zebrał grupę uzdolnionych scenarzystów, którzy udało im się wykreować rzeczywistość, w której egzystuje postać Franka Gallaghera i jego covenrantu. Scenariusz jest niezwykle precyzyjny i dopracowany w każdym detalu, co pozwala na estetyczne i emocjonalne przeniesienie widza w świat bohaterów.
Serial Shameless – Niepokorni został udoskonalony przy użyciu ekscytujących efektów specjalnych i muzyki, która dopełnia klimatu produkcji. Montaż jest doskonały, a realizacja wspaniała.

Reżyser

Jednym z głównych odpowiedzialnych za rozwój serialu Shameless – Niepokorni jest reżyser Christopher Chulack. Chulack jest znany z wielokrotnie nagradzanych filmów i seriali telewizyjnych, które wyreżyserował. Chulack pracował na takich produkcjach jak „The West Wing”, który zgarnął 27 nagród Emmy oraz „NYPD Blue” oraz „E.R.”. Produkcja Shameless – Niepokorni to kolejne dzieło reżysera, które przypadło do gustu widzom i krytykom.

Obsada aktorska

Gra aktorska w serialu Shameless – Niepokorni jest fenomenalna. Aktorzy wspaniale odtwarzają rzeczywistość postaci i doskonale wpasowują się w swoje role.
W serialu zobaczymy między innymi William H. Macy, znany z filmów jak „Fargo” czy ” The Cooler”, Cameron Monaghan, znany z roli Iana Gallaghera, Emmy Kenney w roli Debbie Gallagher, Ethan Cutkosky jako Carla Gallagera czy Shanola Hampton, wcielająca się w rolę Veroniki Fisher.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Shameless – Niepokorni online

Akcja serialu Shameless – Niepokorni rozgrywa się w slumsach Chicago. Głównym bohaterem jest Frank Gallagher, samotny ojciec bez stałej pracy, który nałogowo pije alkohol. Frank jest całkowicie nieodpowiedzialny, zaniedbuje swoją rodzinę i zostawia ją samą sobie. Dzieci Gallaghera są pozostawione same sobie – szóstką dzieciaków opiekuje się najstarsza, Fiona. Serial opowiedziany jest z perspektywy dzieci Gallaghera, którzy muszą nauczyć się radzić z życiem na własną rękę. Widzowie śledzą, jak dzieciaki przeżywają swoje pierwsze miłości, próbują znaleźć swoje miejsce w życiu i radzą sobie z problemami codziennymi, takimi jak przemoc, narkotyki i alkohol.

Bohaterowie

Serial Shameless – Niepokorni skupia się na życiu Gallagherów. Rodzina składa się z sześciorga dzieci oraz ojca, Franka. Fiona (Emmy Rossum), Ian (Cameron Monaghan), Debbie (Emma Kenney), Carl (Ethan Cutkosky), Liam (Christian Isaiah) oraz Lip (Jeremy Allen White) to postacie, które będziemy mogli śledzić na ekranie. Każda z nich posiada swoje silne i słabe strony, ale mimo wszystko na przestrzeni lat, jakie spędzamy z nimi, uczymy się kochać każdego z bohaterów.

Gdzie obejrzeć Shameless – Niepokorni serial online?

Serial Shameless – Niepokorni, jak większość produkcji, można obejrzeć na wielu platformach streamingowych. Jedną z nich jest zalukaj, na której serial liczy ponad sto odcinków. Portal dostarcza również szerszy wybór, ponieważ pozwala na przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu legalnych źródeł jego dostępności.

Shameless – Niepokorni lektor pl dla widzów z Polski

Serial Shameless – Niepokorni online jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Taki wybór pozwala na rozkosz z serią w najlepsze sposoby, w zależności od gustu i upodobań.

Zalukaj cały serial online Shameless – Niepokorni i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli nie widzieliście jeszcze serialu Shameless – Niepokorni, to czas, by wreszcie się z niego zaznajomić. To produkcja, która skradnie wasze serca i nie pozwoli wam oderwać się od ekranu. Bez wątpienia zdobędzie uznanie nie tylko z powodu świetnej gry aktorskiej, ale również dzięki płynnej fabule i unikalnej atmosferze, jaką stwarza. Zachęcamy was do podzielenia się swoją opinią na temat tego wspaniałego serialu w sekcji komentarzy poniżej.