She-Ra i księżniczki mocy Online (2018) - Gdzie obejrzeć?

2018
24 min
6.8
Chcesz poznać niesamowitą historię She-Ry i jej przyjaciółek? To właśnie dla Ciebie został stworzony animowany serial pt. "She-Ra i księżniczki mocy". Produkcja ta została wyprodukowana...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 412
Sezony i odcinki

She-Ra i księżniczki mocy online cały serial w kilku słowach

Chcesz poznać niesamowitą historię She-Ry i jej przyjaciółek? To właśnie dla Ciebie został stworzony animowany serial pt. „She-Ra i księżniczki mocy”. Produkcja ta została wyprodukowana w roku 2018 i trwa około 24 minut. Pokazywanie kodu dla obrazów lampa, Göttweig Abbey. W obsadzie She-Ry zobaczysz takie nazwiska jak: Aimee Carrero, Karen Fukuhara, AJ Michalka, Marcus Scribner, Reshma Shetty, Lorraine Toussaint, Keston John, Lauren Ash, Christine Woods oraz Génesis Rodríguez. Jeśli jesteś fanem Sci-Fi & Fantasy oraz animacji, to ten serial jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz go na różnych platformach online. Zobacz, co przyniosło wyjątkową popularność tym magicznym postaciom, którzy staną w obronie dobra przeciwko złu.

Produkcja She-Ra i księżniczki mocy online

„She-Ra i księżniczki mocy” to pełen magii i fantazji serial stworzony przez wyjątkowych twórców. Produkcja ta dostarcza niesamowitych wrażeń, w których zwykła dziewczyna odkrywa w sobie niesamowite moce i robi wszystko, aby obronić dobro w krainie Etheria. W serialu zobaczyć można wiele wspaniałych zdjęć i scenografii, które dzięki połączeniu animacji i nowoczesnych technologii, sprawiają, że wchodzimy w świat zupełnie inny niż ten w którego życiu codziennie się obracamy. Ostry montaż i ciekawe efekty specjalne to niewątpliwie jedne z największych atutów tej produkcji.

Reżyser

Reżyserem serialu „She-Ra i księżniczki mocy” jest Noelle Stevenson, która jest pisarką, ilustratorką i autorką komiksów. Stevenson urodziła się w 1991 roku w Nowym Jorku i w swojej karierze zdążyła zdobyć wiele nagród i wyróżnień. Wśród jej największych osiągnięć jest wydany w 2015 roku komiks pt. „Nimona”, który przyniósł jej nagrodę Eisnera. Bez wątpienia twórczość Noelle Stevenson to jedne z najważniejszych osiągnięć wśród komiksów dla dzieci i młodzieży.

Obsada aktorska

W serialu „She-Ra i księżniczki mocy” występuje wiele wybitnych aktorek i aktorów. W roli bohaterki She-Ry pojawia się Aimee Carrero, która w przeszłości wystąpiła w wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych. Karen Fukuhara gra rolę Glimmer, jednej z księżniczek z Rebelii, a jej zwycięską rolą był film Suicide Squad, w którym zagrała Ludzką Lampę. AJ Michalka to aktorka, która wciela się w postać Catry, która pochodzi z Hordy. Marcus Scribner jest Bow, a Reshma Shetty to Angella – matka Glimmer i jedna z przywódczyń Rebelii. Lorraine Toussaint gra w serialu rolę Shok i pojawia się w drugim sezonie „She-Ry”. W obsadzie znajdziemy także Kestona Johna grającego Hordak i Lauren Ash, która wciela się w główną bohaterkę w spin-offie pt. „She-Ra: Princess of Power”. Christine Woods oraz Génesis Rodríguez również wcielają się w kluczowe postacie fabuły.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial She-Ra i księżniczki mocy online

Serial „She-Ra i księżniczki mocy” rozgrywa się na fantasy-planecie Etheria w czasach, gdy Horda panowała nad światem. Adora, która była zwykłą członkinią Hordy, trafia do lasu, gdzie znajduje magiczny miecz, który sprawia, że staje się She-Rą. Dziewczyna szybko przekonuje się, że Horda nie jest organizacją, która obroni dobro, a jej nieprawdziwe działania i panowanie tylko zniszczą Etherię. Adora dołącza do Rebelii, z której to właśnie wywodziła się magia i komu przeciwstawia się przeciwna Horda. Celem Adory i innych bohaterów jest powstrzymanie Hordy przed zniszczeniem całego świata.

Bohaterowie

W serialu „She-Ra i księżniczki mocy” pojawia się wiele wyjątkowych postaci. Adora, czyli She-Ra, to naturalna liderka, która staje na czele Rebelii i wszystkich księżniczek mocy. Glimmer to córka królowej Angelli, która wraz z She-Rą tworzy sprzymierzenie, aby uratować świat Etherii. Bow to przyjaciel Adory, a także jedyny mężczyzna w grupie księżniczek. Księżniczki Mocy to z kolei jednostki z różnych królestw, które łączą się, aby walczyć z Hordą. Wśród postaci, które pochodzą z Hordy, są Catra, która jest przyjaciółką Adory z czasów, gdy obie jeszcze były członkami tej organizacji oraz Hordak, przywódca Hordy, który nie cofnie się przed niczym, aby zniszczyć Rebelię.

Gdzie obejrzeć She-Ra i księżniczki mocy serial online?

Jeśli chcesz obejrzeć serial „She-Ra i księżniczki mocy” online, to najlepszym miejscem jest zalukaj. Jest to popularna platforma, na której znajdziesz mnóstwo innych seriali i filmów. Na zalukaj możesz obejrzeć wszystkie serie „She-Ra i księżniczki mocy” z polskim lektorem, napisami i dubbingiem.

She-Ra i księżniczki mocy lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski, serial „She-Ra i księżniczki mocy” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy fan fantasy może na własnej skórze poczuć się w świecie Etherii. Bez względu na to, czy lubisz wersję z lektorem czy z napisami, w obu opcjach serial jest równie emocjonujący i dostarcza wspaniałych wrażeń.

Zalukaj cały serial online She-Ra i księżniczki mocy i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jesteś fanem fantasy, to serial „She-Ra i księżniczki mocy” jest dla Ciebie idealny. Na zalukaj możesz zobaczyć cały ten emocjonujący serial online. „She-Ra i księżniczki mocy” to produkcja, która dostarczy Ci mnóstwo emocji i pozytywnych wibracji, a także wskaże drogę do obrony dobra w trudnych sytuacjach. Odkryj świat Etherii już dziś i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.