Shtisel Online (2013) - Gdzie obejrzeć?

2013
50 min
6.8
Jeśli szukasz dramatu o rodzinnych bandach i tradycjach, to Shtisel to coś dla Ciebie. Ten izraelski serial opowiada historię dwóch pokoleń rodziny ultraortodoksyjnej mieszkającej w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 332
Sezony i odcinki

Shtisel online cały serial w kilku słowach

Jeśli szukasz dramatu o rodzinnych bandach i tradycjach, to Shtisel to coś dla Ciebie. Ten izraelski serial opowiada historię dwóch pokoleń rodziny ultraortodoksyjnej mieszkającej w Jerozolimie. Znajdziesz w nim dużo emocji, mądrych życiowych przemyśleń oraz piękne pejzaże miasta sprawiają, że wciągnie Cię w swój świat. Shtisel został wyprodukowany w 2013 roku w Izraelu, a reżyserem serii jest Alon Zingman.

Produkcja Shtisel online

Shtisel to serial, który został wyprodukowany w Izraelu w 2013 roku. Reżyserem serialu jest Alon Zingman, a scenarzystami – Yehonatan Idel i Ori Elon. Serial został nakręcony w stylu kina artystycznego i wyróżnia się używanymi efektami specjalnymi. Dynamiczny montaż, piękna i dramatyczna muzyka to tylko część elementów, które wyróżniają ten serial na tle innych. Produkcja ta z pewnością zyskała sobie uznanie nie tylko w Izraelu, ale także na całym świecie.

Reżyser

Alon Zingman to reżyser, który poprzez swoje filmy i seriale zachwyca zarówno krytyków, jak i widzów. Urodzony w Izraelu w 1975 roku, studiował film i media na uniwersytecie. Jego filmy i seriale są często porównywane do kina artystycznego. Zingman wyreżyserował także wiele innych produkcji, takich jak Kipat Barzel i Yellow Peppers, które zdobyły mu uznanie krytyków i widzów na całym świecie.

Obsada aktorska

Shtisel to serial, w którym występują znakomici aktorzy. W rolach głównych Michael Aloni i wielu innych, którzy wcielili się w postacie, które zapadną w pamięć na długi czas. Michael Aloni wciela się w rolę Akivy Shtisela, który jest synem rabina i strangera w swojej rodzinie. Doval’e Glickman wciela się w postać jego ojca Shulema Shtisela, a Shira Haas – w rolę jego bratanicy Ruchami Weiss.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Shtisel online

Serial Shtisel rozgrywa się w Jerozolimie w ultraortodoksyjnej dzielnicy Mea Shearim, a akcja toczy się w czasach współczesnych. Bohaterami historii są członkowie rodziny Shtisel, którzy walczą z różnymi problemami osobistymi. Z pewnością wiele emocji wzbudzą losy rodzinnych relacji, miłości, religii i tradycji. Serial z pewnością przyciągnie Ciebie swoimi wątkami, które pochłoną Cię bez reszty.

Bohaterowie

W serialu Shtisel pojawiają się różni bohaterowie, którzy połączeni są więzami krwi. Relacje między nimi, ich walka z problemami i próba pogodzenia się z kulturowym dziedzictwem są tematem serii. Akiva Shtisel jest synem rabina i artystą, który musi pogodzić swoją kreatywność ze sztywnymi ortodoksyjnymi zasadami rodziny. Ojciec Akivy, Shulem Shtisel, jest władcą w swoim domu, żyjącym w cieniu przeszłości.

Gdzie obejrzeć Shtisel serial online?

Jeśli chcesz oglądać serial online, to serwis zalukaj to najlepsze miejsce dla Ciebie. Możesz obejrzeć serial Shtisel w całości na zalukaj już teraz. Serwis oferuje najlepszą jakość oraz możliwość wyboru lektora, języka napisów oraz dubbingu. Warto zauważyć, że na stronach zalukaj-cc.pl znajdziecie uznane źródła ze światem filmów i seriali, dzięki czemu możecie cieszyć się dostępem do nieograniczonej ilości produkcji.

Shtisel lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski serwis zalukaj oferuje dostępne opcje językowe, dzięki czemu można cieszyć się pełnym dobrodziejstwem oglądania serialu wraz z napisami lub z polskim lektorem. Co więcej, dostępne są też opcje dubbingu, dzięki czemu możesz obejrzeć serial w języku polskim. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą wygodnie i bezproblemowo obejrzeć Shtisel w swoim własnym języku.

Zalukaj cały serial online Shtisel i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś serialu Shtisel, to teraz jest najlepszy moment, aby zobaczyć go na zalukaj. Ten serial to prawdziwe arcydzieło – pokazuje, że tradycja i wierzenia to czasami złowroga moc, która może ograniczać wolność. Przyglądając się rodzinie Shtisel, w głębi duszy szybko zrozumiesz, że ta historia to także twoja własna. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu online i do dzielenia się swoją opinią z innymi w sekcji komentarzy.