Ślad Online (2018) - Gdzie obejrzeć?

2018
45 min
6.8
Czy szukasz swojego nowego ulubionego serialu? Ślad to produkcja dla miłośników kryminałów i detektywistycznych zagadek. Przedstawia pracę ekipy nowego, eksperymentalnego Centralnego Wydziału Śledczego, która rozwiązuje...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 345
Sezony i odcinki

Ślad online cały serial w kilku słowach

Czy szukasz swojego nowego ulubionego serialu? Ślad to produkcja dla miłośników kryminałów i detektywistycznych zagadek. Przedstawia pracę ekipy nowego, eksperymentalnego Centralnego Wydziału Śledczego, która rozwiązuje skomplikowane sprawy kryminalne. Serial ten dostępny jest online na wielu platformach, a sezon pierwszy został wyprodukowany w 2018 roku.

Produkcja Ślad online

Ślad to polski serial kryminalny, który ukazał się po raz pierwszy na ekranie w 2018 roku. Jest to nowatorska produkcja stacji TVN, która zyskała wiele pozytywnych opinii od widzów i krytyków. W trakcie produkcji zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne, a montaż oraz specjalne efekty zostały wykonane na światowym poziomie. W produkcję włożono wiele pracy, a to przekłada się na wspaniałą jakość oglądania. Scenarzyści stworzyli wspaniałą i intrygującą historię, a muzyka doskonale podkreśla napięcie i dramaturgię każdej sceny.

Reżyser

Reżyserem serialu Ślad jest Marek Lechki, który jest znanym i cenionym polskim reżyserem. Lechki zdobył uznanie w branży za swoje wybitne osiągnięcia w dziedzinie reżyserii filmowej i telewizyjnej. W jego karierze można znaleźć takie tytuły jak „Erratum”, „Cicha noc”, czy też „Dylematu 5”. Polski reżyser stał się znany ze swojego indywidualnego stylu i świetnego obycia z kamerą.

Obsada aktorska

Główne role w serialu Ślad zagrali Anita Jancia i Mariusz Jakus. Anita Jancia znana jest z występów w „Na Sygnale”, gdzie grała dr Zuzannę Słowikowską. Mariusz Jakus z kolei był częstym gościem na dużym ekranie i w telewizji. Wśród jego ról można wymienić występy w takich filmach jak „Och, Karol 2” czy „Ciacho”. W serialu pojawiają się również znani aktorzy tacy jak Katarzyna Nosowska, Wojciech Solarz czy Mariusz Zaniewski.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Ślad online

Serial Ślad rozgrywa się we współczesnej Polsce, a akcja toczy się wokół nowo utworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. Ekipa pod kierownictwem Grażyny Szewczyk-Lewińskiej stara się rozwiązywać skomplikowane zagadki kryminalne, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie. W trakcie pierwszego sezonu poznajemy m.in. historię zbiorowej zbrodni, śledztwo w sprawie zaginięcia dziecka oraz działania grupy przestępczej. Każdy z odcinków przedstawia nowe wyzwanie dla bohaterów.

Bohaterowie

Centralnymi postaciami serialu są pracownicy nowego Wydziału Śledczego, którzy zmagają się z coraz to trudniejszymi sprawami kryminalnymi. Wśród nich wyróżnić można Grażynę Szewczyk-Lewińską – szefową zespołu, znaną z determinacji i wyjątkowego podejścia do pracy. Drugim ważnym bohaterem jest Robert Rambo, znany ze swoich umiejętności informatycznych i wpływowego ojca. Do zespołu dołączyła również Agnieszka – genialna analityczka kryminalna, grająca tutaj drugoplanową rolę.

Gdzie obejrzeć Ślad serial online?

Seria Ślad jest dostępna do oglądania online na wielu różnych platformach. Jedną z obecnie najpopularniejszych jest zalukaj.cc, który oferuje dostęp do całego sezonu w wysokiej jakości, bez konieczności pobierania. Warto pamiętać, że zalukaj.cc to legalna platforma, co oznacza, że można tam oglądać filmy i seriale bez żadnego ryzyka.

Ślad lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów preferujących polski lektor, seria Ślad jest dostępna z polskim lektorem, dubbingiem lub napisami. Wszystkie opcje pozwalają na pełne zanurzenie się w fabule serialu i odczuwanie emocji, jakie towarzyszą bohaterom podczas ich pracy w wydziale śledczym. Wybierz swój sposób oglądania i ciesz się wspaniałą przygodą z serialem Ślad online.

Zalukaj cały serial online Ślad i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jesteś miłośnikiem kryminalnych zagadek, koniecznie zobacz na własne oczy ten hit serialowy. Ślad to wciągająca historia, doskonale napisana i zagrana przez wybitnych aktorów. Dalsze losy i zwroty fabularne na pewno nie pozwolą Ci oderwać się od ekranu, a tajemnice kryminalne będą Cię fascynować. Zachęcamy Cię do obejrzenia całości online na zalukaj.cc i podzielenia się swoją opinią o tym wspaniałym serialu w sekcji komentarzy pod tym artykułem!