Suburra Online (2017) - Gdzie obejrzeć?

2017
52 min
6.8
Mafia, politycy i wpływowe rodziny walczą o pieniądze i władzę w skorumpowanym włoskim miasteczku. Serial "Suburra" to połączenie dramatu i kryminału. Premiera odbyła się w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 140
Sezony i odcinki

Suburra online cały serial w kilku słowach

Mafia, politycy i wpływowe rodziny walczą o pieniądze i władzę w skorumpowanym włoskim miasteczku. Serial „Suburra” to połączenie dramatu i kryminału. Premiera odbyła się w 2017 roku, a każdy z 10 odcinków trwa około 52 minut. W obsadzie znajdują się tacy aktorzy jak Alessandro Borghi, Giacomo Ferrara, Carlotta Antonelli, Federica Sabatini, Filippo Nigro, Adamo Dionisi, Paola Sotgiu, Alessandro Bernardini. Reżyserem serialu jest Michele Placido. Oglądaj „Suburra” online, by poznać mroczne tajemnice włoskiego podziemia.

Produkcja Suburra online

Serial „Suburra” powstał dzięki włoskiej produkcji Cattleya i Rai Fiction, we współpracy z Netflixem. W produkcji wykorzystano ciekawe efekty specjalne, a muzykę napisał Vladimiro Confalone. Scenariusz został stworzony przez Michele Astori, Daniele Cesarano i Barbara Petronio na podstawie książki autorstwa Giancarlo De Cataldo oraz Carlo Boniniego. Montażem zajęła się Cristiana Battistuzzi.

Reżyser

Michele Placido – włoski aktor, reżyser i scenarzysta, znany z takich filmów jak „Rzymska opowieść”, „Porachunki” czy „Hannibal”. Zdobył wiele nagród za swoją pracę, w tym między innymi trzy David Di Donatello. Reżyserował także wiele popularnych seriali, takich jak „Romanzo Criminale”.

Obsada aktorska

W serialu „Suburra” zobaczyć można wiele znanych i utalentowanych włoskich aktorów, takich jak Alessandro Borghi czy Giacomo Ferrara. Borghi wcielił się w postać Aurelio Zenone, Ferrara zagrał Spadino Anacletiego, Carlotta Antonelli wcieliła się w rolę Angeliki. Federica Sabatini zagrała ojca Spadino, a Filippo Nigro Rocco. Adamo Dionisi wcielił się w postać Saverio Guerri.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Suburra online

Serial „Suburra” rozgrywa się w skorumpowanym włoskim miasteczku, gdzie mafia, wpływowe rodziny i politycy walczą o przetrwanie. Akcja serialu toczy się w rzymskiej dzielnicy Ostia, tuż przed 2008 rokiem, kiedy miały miejsce wielkie zmiany polityczne we Włoszech.

Akcja rozpoczyna się od zabójstwa gangstera Libanese – jednego z przywódców mafijnych. Zleceniodawcą okazał się sam burmistrz Ostii. W wyniku tego wydarzenia toczą się walki o terytoria i wpływy w mieście.

Na drodze do osiągnięcia celu stają bohaterowie takie jak Spadino Anacleti, zmarły Libanese, Aurleio Zenone, Samurai czy Filippo Malgradi. Czy Polska mafia ma podobne problemy? Zobacz sam, oglądając „Suburra” online.

Bohaterowie

Aurelio Zenone to przemytnik narkotyków, który marzy o własnej licznej rodzinie i bogactwie. Spadino Anacleti to przyszły przewodnik, który chce przywrócić rodzinie dawne wpływy. Samurai to boss, który od lat jest w biznesie i nie ma w zwyczaju się kłócić z konkurencją.

Gdzie obejrzeć Suburra serial online?

Cały serial „Suburra” jest dostępny online na stronie zalukaj. Można też korzystać z reklamowanej przez zalukaj-cc.pl wyszukiwarki legalnych źródeł, by obejrzeć serial w jeszcze wyższej jakości.

Suburra lektor pl dla widzów z Polski

Oglądając „Suburra” online masz do wyboru polski lektor, napisy lub dubbing. Opcje te dostępne są na zalukaj, co oznacza, że nikt nie będzie miał problemów z czytaniem napisów czy rozumieniem języka włoskiego.

Wybierz to, co najlepiej odpowiada twoim preferencjom i poznej mroczne tajemnice podziemnej Walki o władzę. Potem podziel się swoją opinią z innymi, dodając komentarz do artykułu.

Zalukaj cały serial online Suburra i ciesz się dostępem już teraz!

Ogólnie rzecz biorąc, serial „Suburra” to powalająca opowieść o korupcji, pieniądzach i władzy. Wraz z każdym odcinkiem akcja rozwija się coraz bardziej, zaskakując widzów nowymi zwrotami akcji. Ludzie kierujący miasteczkiem śmiałkami, którzy gotowi są poświęcić wszystko, by osiągnąć swoje cele.

Oglądaj „Suburra” online na zalukaj i zanurzaj się w świat gangsterskich porachunków. Przed tobą 10 odcinków, pełnych zdrad, przemocy i niespodzianek. Podziel się swoją opinią o serialu w sekcji komentarzy i zachęć swoich znajomych również do obejrzenia tego doskonałego serialu.