Supermarket Online (2015) - Gdzie obejrzeć?

2015
22 min
6.8
Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek czuć się niewygodnie w markecie, czy to z powodu nieznośnych klientów, czy z rutynowych obowiązków jako pracownika? Jeśli tak, to...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 91
Sezony i odcinki

Supermarket online cały serial w kilku słowach

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek czuć się niewygodnie w markecie, czy to z powodu nieznośnych klientów, czy z rutynowych obowiązków jako pracownika? Jeśli tak, to ten serial jest dla Ciebie! „Supermarket” to komediodramatyczna produkcja, która ukazuje próby grupy pracowników hipermarketu w St. Louis do przetrwania w tym miejscu. Serial został wyreżyserowany przez Jacka Ziehana, a główne role zagrali Ben Feldman, Lauren Ash i Colton Dunn. Premiera serialu odbyła się w roku 2015. Czas trwania jednego odcinka to 22 minuty.

Jeśli chcesz pozbyć się napięć, zagrać tu i tam, a także poczuć się pewniej w marketach, polecamy obejrzeć ten serial. Wszystkie odcinki „Supermarketu” są dostępne online, więc możesz zacząć oglądać już dziś!

Produkcja Supermarket online

„Supermarket” to jedyna w swoim rodzaju produkcja, która wspaniale łączy w sobie elementy komedii i dramatu. Montaż i efekty są dopasowane do branży, w której toczy się akcja, a muzyka dodaje jeszcze więcej emocji do produkcji.

Scenarzyści bardzo dobrze znają miejsce, w którym się dzieje akcja, ponieważ sami byli pracownikami supermarketów. W swoim scenariuszu przelewają na ekran swoje doświadczenia z pracy, dzięki czemu możemy poczuć się jakbyśmy tam byli.

Reżyser

Jacek Ziehan to wybitny reżyser, który wyreżyserował Supermarket. Ziehan zaczynał swoją karierę od reżyserowania reklam, wychodził jednak poza granice reklamy, pracując w teatrze i tworząc filmy fabularne. Azjatyckie akcenty i nawiązania do fikcyjnych postaci stały się charakterystycznym elementem jego twórczości. Ziehan jest znany ze swojego wyczucia humoru, a „Supermarket” to pod tym względem prawdziwe arcydzieło.

Obsada aktorska

Wszyscy aktorzy, którzy zostali wybrani do obsady „Supermarketu”, to świetni wykonawcy, którzy potrafią przywrócić do życia postacie, jakie pojawiają się na ekranie. Główne role w produkcji zagrali Ben Feldman jako Jonah, Lauren Ash jako Dina i Colton Dunn jako Garrett. Wszyscy oni mają już wiele doświadczenia w pracy aktorskiej, występując wcześniej w różnych produkcjach, zarówno telewizyjnych jak i filmowych.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Supermarket online

Serial „Supermarket” rozgrywa się w hipermarkecie Cloud 9 w St. Louis, gdzie pracownicy starają się przetrwać w trakcie kilku wydarzeń, które zmieniają ich życie. W czasie serii zdarzeń, Jonah poznał przystojną pracownicę, którą był zmuszony zwolnić. Dina, jako dyrektor działu, boi się o swoje stanowisko w czasie reorganizacji firmy, a inni pracownicy starają się sobie pomagać, by przetrwać tymczasowe trudności.

Bohaterowie

Bohaterami „Supermarketu” są różni pracownicy hipermarketu Cloud 9 w St. Louis. Jonah, czyli Ben Feldman, jest główną postacią w produkcji. Jest to nowy pracownik w Cloud 9, który przeszedł do sklepu po tym, jak jego dotychczasowe stanowisko zostało zlikwidowane. Dina, graną przez Lauren Ash, jest dyrektorem działu i bardzo wymagającą osobą, która dąży do doskonałości. W drużynie mamy także Garretta, czyli Coltona Dunna, który jest nieco ironicznym, ale również ważnym elementem produkcji.

Gdzie obejrzeć Supermarket serial online?

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem serialu „Supermarket”, to polecamy skorzystanie z usługi zalukaj-cc.pl, gdzie będziesz mógł obejrzeć wszystkie odcinki. Zalukaj.cc jest serwisem oferującym dostęp do wielu legalnych źródeł w Internecie, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla widzów, którzy chcą legalnie obejrzeć swoje ulubione filmy i seriale.

Supermarket lektor pl dla widzów z Polski

Część widzów może potrzebować napisów lub polskiego dubbingu, aby lepiej zrozumieć akcję. Na zalukaj.cc obejrzysz Supermarket z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz też skorzystać z opcji, która najbardziej Ci odpowiada. Lektorem, napisami, czy może polskim dubbingiem – dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego!

Zalukaj cały serial online Supermarket i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz serialu, który jest nie tylko zabawny, ale też przemyślany i wciągający, „Supermarket” jest następnym na Twojej liście. Jest to produkcja, którą można obejrzeć w krótkim czasie, a dzięki dużemu zróżnicowaniu postaci, każdy odkryje w niej coś dla siebie.

Pamiętaj, że cały serial online „Supermarket” jest dostępny na zalukaj-cc.pl. Zachęcamy do obejrzenia tego serialu, a także podzielenia się swoją opinią w komentarzach poniżej – może Twoja opinia przekona nowych widzów do obejrzenia serialu?