The OA Online (2016) - Gdzie obejrzeć?

2016
60 min
6.8
Jeśli lubisz ciekawe historie, połączenie tajemnicy z sci-fi i dramatu, to musisz koniecznie obejrzeć serial The OA. Wyprodukowany w 2016 roku, ten serial wędruje po...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 379
Sezony i odcinki

The OA online cały serial w kilku słowach

Jeśli lubisz ciekawe historie, połączenie tajemnicy z sci-fi i dramatu, to musisz koniecznie obejrzeć serial The OA. Wyprodukowany w 2016 roku, ten serial wędruje po światowych listach must-see już od pierwszych odcinków. W serialu tym pojawia się młoda kobieta po siedmiu latach zniknięcia, która ma dziwne, tajemnicze zdolności. Dzięki nim rekrutuje pięciu nieznajomych do misji. Czy zdołają oni osiągnąć swój cel?
Serial The OA łączy w sobie elementy dramatu, sci-fi i tajemniczy wątek. Aktorzy, którzy w tym serialu występują, również robią na widzach wrażenie.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej, warto obejrzeć cały serial online.

Produkcja The OA online

Tajemniczy, mistyczny klimat, psychodeliczne wizualizacje, wspaniała scenografia i dźwiękowe nastroje: wszystko to charakteryzuje ten serial. Napisany przez Brit Marling i Zal Batmanglij, serial ten został stworzony przy współpracy z gigantem, jakim jest Netflix. Często pojawiają się w nim sekwencje, które zmuszą widzów do zastanowienia się nad istnieniem, wolną wolą czy oniryzmem. Jeśli chcecie poczuć na własnej skórze niesamowite wibracje, to właśnie ten serial będzie dla Was odpowiednią opcją.

Reżyser

Zal Batmanglij, który stworzył ten serial, pochodzi z Wirginii. Jest scenarzystą i producentem, znanym z takich filmów jak The East, czy The Sound of my Voice. The OA jest jedną z najpotężniejszych, jakie kiedykolwiek stworzył.

Obsada aktorska

W rolach głównych wystąpili Brit Marling (Prairie Johnson/The OA), Emory Cohen (Homer Roberts), Ian Alexander (Buck Vu), Jason Isaacs (Hap), Kingsley Ben-Adir (Karim Washington), Patrick Gibson (Steve Winchell), Phyllis Smith (Betty Broderick-Allen), Brenda Meyer (Jesse Mills) i Brandon Perea (Alfonso Sosa). Każdy z nich wniósł do swojej roli dużo energii, co przyciągnęło uwagę widzów i zyskało ich sympatię.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial The OA online

Akacja serialu The OA dzieje się w miasteczku w Stanach Zjednoczonych. W 2016 roku, Prairie Johnson (Brit Marling), niespodziewanie powraca do domu, po tym jak zniknęła w tajemniczych okolicznościach siedem lat wcześniej. Teraz jednak, na dodatek, ma tajemnicze zdolności, które postanawia wykorzystać do realizacji pewnego celu. By to osiągnąć, rekrutuje pięciu nieznajomych. Za wszelką cenę będą musieli oni przejść przez szereg trudnych prób i trudności, które będą im stawiać przeciwności losu.
The OA to serial, który porusza wiele ważnych tematów, takich jak miłość, przyjaźń, życie i śmierć, psychopatologia oraz mocne emocje.

Bohaterowie

Główną bohaterką jest Prairie Johnson (Brit Marling). To ona napędza akcję i jest tą, która ma dziwne, tajemnicze zdolności. Poza nią, w serialu występuje jeszcze kilku innych, równie ważnych bohaterów: Homer Roberts (Emory Cohen), Buck Vu (Ian Alexander), Hap (Jason Isaacs), Karim Washington (Kingsley Ben-Adir), Steve Winchell (Patrick Gibson), Betty Broderick-Allen (Phyllis Smith), Jesse Mills (Brendan Meyer) i Alfonso Sosa (Brandon Perea).

Gdzie obejrzeć The OA serial online?

Cały serial można obejrzeć na stronie zalukaj roku. Zalukaj-cc.pl oferuje również wyszukiwarkę legalnych źródeł, aby można było obejrzeć The OA na każdym urządzeniu, bez obawy o utratę jakichkolwiek informacji.

The OA lektor pl dla widzów z Polski

The OA online jest dostępny z polskim lektorem, z napisami oraz z dubbingiem. Dzięki temu, każdy widz może dla siebie wybrać opcję dostępu, która mu odpowiada. Dla tych, którzy wolą mieć wszystko w języku polskim, polecamy opcję z dubbingiem. Dla tych, którzy woleliby posłuchać oryginalnej angielskiej wersji językowej, z polskimi napisami, polecamy opcję z napisami.

Zalukaj cały serial online The OA i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli lubisz tajemniczy, mistyczny klimat i niebojący się eksperymentować przekonighte, to The OA online to serial dla Ciebie. Obejrzenie całego serialu online to prawdziwe przeżycie, które z pewnością Was poruszy i zmusi do zastanowienia się nad życiem. Dlatego polecamy obejrzenie całego serialu online. Udostępnij nam swoją opinię w sekcji komentarzy, a także przekaż znajomym, że warto zobaczyć ten serial. Na zalukaj-cc.pl czekają na Ciebie wszystkie odcinki serialu The OA!