To nie jest OK Online (2020) - Gdzie obejrzeć?

2020
23 min
6.8
To nie jest OK to serial, który rozpoczyna się od historii młodej Mädchen (Sophia Lillis), która staje się insektomorfem, a potem zdolną do manipulowania czasem...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 270
Sezony i odcinki

To nie jest OK online cały serial w kilku słowach

To nie jest OK to serial, który rozpoczyna się od historii młodej Mädchen (Sophia Lillis), która staje się insektomorfem, a potem zdolną do manipulowania czasem Syd (Sophia Bryant). Serial łączy wiele gatunków, od dramatu, poprzez komedię, aż do science fiction i fantasy. Serial ma 23 minuty i swoją premierę miał w roku 2020. Grają w nim Sophia Lillis, Wyatt Oleff, Sofia Bryant, Kathleen Rose Perkins i Joe Fishel. To jeden z tych seriali, których nie powinno się przegapić.

Produkcja To nie jest OK online

To nie jest OK to serial, którego producentem jest Netflix. Serial jest dobrze zmontowany i posiada świetnie dopracowane efekty specjalne. Scenariusz serialu jest napisany tak, że zmusza widza do myślenia o konsekwencjach swoich działań. Muzyka podkreśla emocje, jakie są przedstawione na ekranie, a reżyser umiejętnie prowadzi widza przez całą historię.

Reżyser

Reżyserem To nie jest OK jest Jonathan Entwistle, który jest znany z reżyserii takich seriali jak „The End of the F***ing World” oraz filmu „Seventh Son”. Entwistle ma w sobie coś, co sprawia, że jego filmy i seriale są niezapomniane. W swojej karierze starał się tworzyć filmiki, w których przedstawia różnego rodzaju bohaterów i ich problemy. W To nie jest OK, Entwistle pokazuje, że świat, w którym żyjemy, jest pełen nieładu i braku zrozumienia dla różnorodności.

Obsada aktorska

Seria To nie jest OK została obsadzona przez bardzo utalentowaną grupę młodych aktorów. Sophia Lillis, która wciela się w Mädchen, zaprezentowała w tym serialu niesamowity talent i empatię do swojej postaci. Wyatt Oleff w roli Stanleya, najlepszego przyjaciela Mädchen, ma także swoje momenty. Sofia Bryant, która wciela się w młodą Syd, daje nam do myślenia o różnych problemach z jakimi mierzą się nastolatkowie. Kathleen Rose Perkins gra mamę Mädchen, która stara się jak najlepiej poradzić sobie z problemami swojej córki, a Joe Fishel odgrywa rolę Osa, w którą Mädchen się zakochuje.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial To nie jest OK online

Akcja serialu To nie jest OK rozgrywa się w latach dziewięćdziesiątych XX wieku. Osoby, które żyły wtedy, natychmiast poczują różnicę od dzisiejszych czasów. Serial opowiada o życiu sympatycznej dziewczyny imieniem Mädchen, która staje się insektomorfem. Mädchen musi nauczyć się radzić z tą nową mocą i jednocześnie mierzyć się z problemami dorastania, takimi jak przyjaźń, rodzina, szkoła i miłość.

Bohaterowie

Głównym bohaterem To nie jest OK jest Mädchen. Dziewczyna musi zmagać się z wieloma problemami, a jednocześnie musi nauczyć się kontrolować swoje moce. Stanley jest jej najlepszym przyjacielem, który wciąż stara się jej pomóc w każdej sytuacji. Syd to dziewczyna, w której Mädchen zakochuje się, jednak czuje się nieodwzajemniona. Rodzina Mädchen składa się z matki, która jest nałogowym palaczem i ojca, który zdradza swoją żonę z inną kobietą. Osa jest chłopakiem, w którym Mädchen jest zakochana i który odwzajemnia jej uczucia. Każda z postaci ma swoją rolę do odegrania i składa się na całą historię.

Gdzie obejrzeć To nie jest OK serial online?

Serial To nie jest OK można obejrzeć w serwisie zalukaj-cc.pl. Na stronie dostępne są wszystkie odcinki z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Jeśli chcesz obejrzeć ten niezwykły serial, to właśnie tam powinieneś się udać.

To nie jest OK lektor pl dla widzów z Polski

Dla polskich widzów, którzy chcą obejrzeć serial To nie jest OK, dostępne są trzy opcje: polski lektor, napisy lub polski dubbing. Polski lektor przekazuje treść dialogów w taki sposób, że widz może skupić się na obrazach i nie musi czytać napisów. Napisy są dostępne w języku polskim, więc można łatwo przeczytać dialogi, a przy tym podejrzeć obraz. Polski dubbing to opcja dla tych widzów, którzy chcą, aby głosy aktorów brzmiały w ich ojczystym języku.

Zalukaj cały serial online To nie jest OK i ciesz się dostępem już teraz!

To nie jest OK to serial, który warto obejrzeć. Produkcja serialu jest bardzo dobra, a reżyser i aktorzy wykonali znakomitą pracę. Serial opowiada o wielu ważnych problemach, z którymi borykają się nastolatki i w miarę upływu czasu staje się coraz bardziej wciągający. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu online już teraz. Obejrzenie To nie jest OK to kilka godzin emocjonującej przygody, pełnej humoru, dramatu i ciekawych zwrotów akcji. Nie zwlekaj, zaglądaj na zalukaj-cc.pl i ciesz się dostępem do tego wspaniałego serialu. Nie zapomnij podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.