Trinkets Online (2019) - Gdzie obejrzeć?

2019
25 min
6.8
Masz ochotę na emocjonujące doświadczenie z nowym serialem? Trinkets to doskonały wybór dla ciebie! Tym trzymającym w napięciu dramacie główną rolę gra Brianna Hildebrand wraz...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 134
Sezony i odcinki

Trinkets online cały serial w kilku słowach

Masz ochotę na emocjonujące doświadczenie z nowym serialem? Trinkets to doskonały wybór dla ciebie! Tym trzymającym w napięciu dramacie główną rolę gra Brianna Hildebrand wraz z Kianą Madeira i Quintessa Swindell. Serial jest o trzech koleżankach z grupy Anonimowych Złodziei Sklepowych, którzy nawzajem uzupełniają swoje straty emocjonalne. Trinkets to pewny sposób na wstrząśnięcie i poruszenie cię swoją historią. Produkcja została wyprodukowana w 2019 roku, trwa 25 minut na odcinek, a ogląda się go w jednym ciągu. Trinkets został wyprodukowany jako dramat. Obsadę w serialu Trinkets tworzy Brianna Hildebrand, Kiana Madeira, Quintessa Swindell, Kat Cunning, Brandon Butler, Odiseas Georgiadis, Larry Sullivan, Linden Ashby oraz Henry Zaga.

Pamiętaj jednakże traktować Trinkets jak wyzwanie. Jest to wiele emocji i przygód, których nie będziesz mógł nie docenić czy nie skomentować.

Produkcja Trinkets online

Serial został w pełni wyprodukowany w najwyższej jakości, z dbałością o każdy element. Scenariusz jest wart uwagi, trzymający w napięciu, a miejscami bardzo nieszablonowy. Każde ujęcie zachwyca pięknem detali. Jednak pomimo tego, że istnieją pewne wątki, które mogą być dla niektórych kontrowersyjne, warto czas na nie poświęcić. Większość zdjęć została wykonana w Kalifornii, gdzie rozwijają się zdarzenia. Montaż, muzyka oraz efekty dźwiękowe łączą się, tworząc efekt emocjonalny, który odczujesz podczas oglądania serialu.

Reżyser

Za reżyserię tego dramatu ręczy Amy Andelson i Emily Meyer. Amy Andelson to amerykańska producentka filmowa i scenarzystka A.J. Riach. Emily Meyer również jest amerykańską scenarzystką. Razem napisali scenariusz i zaprojektowali produkcję. Wskazując na ich kompetencje, skutecznie poprowadzili cały zespół zarówno na planie, jak i w postprodukcji. Powinniśmy im wynagrodzić szczególną uwagę, ponieważ pokazali nam, jak wyjątkowo mogą trzymać w napięciu widza.

Obsada aktorska

Brianna Hildebrand, Kiana Madeira oraz Quintessa Swindell grają trzy główne role w filmie. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną i starannie dobraną postać. Brianna Hildebrand znana jest z filmu „Deadpool” jako Negasonic Teenage Warhead, a także z serialu Netflixa, „The Expanse”. Kiana Madeira słynie z roli w “The Night Before Halloween”, a Quintessa Swindell z “Euphoria”. Pozostali aktorzy w filmie są nie mniej ważni niż arystokracja. Wszyscy zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w sposób godny podziwu.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Trinkets online

Akcja serialu rozgrywa się w Kalifornii, gdzie trzy dziewczyny z grupy Anonimowych Złodziei Sklepowych nawzajem uzupełniają swoje straty emocjonalne. Wspomagają i lubią się, ale jednocześnie dzielą zakazaną pasję. Ich kleptomania zostaje odkryta podczas grupy wsparcia dla złodziei i zaczynają zmagania z ich problemami emocjonalnymi, pędem do ryzyka i nieprzewidywalnymi konsekwencjami kradzieży. Trzy dziewczyny zmuszone do zrozumienia siebie nawzajem i ostatecznie przyznać się przed sobą, czym tak naprawdę są braki, których doświadczają.

Bohaterowie

Moe (Quintessa Swindell), Elodie (Brianna Hildebrand) i Tabitha (Kiana Madeira) to trzy główne role w filmie. Moe jest sensowną i mądrą nastolatką z doskonałą intuicją. Elodie jest utalentowaną, wrażliwą i bardziej zamkniętą. Inne postacie to Brady (Brandon Butler) – chłopak Tabithy i Grace (Odiseas Georgiadis) – przyjaciel na zastępstwie dla Moe. Wszyscy bohaterowie są niezwykle różnorodni i pełni życia dzieki tym charakterystycznym cechom.

Gdzie obejrzeć Trinkets serial online?

Serial Trinkets jest dostępny do obejrzenia w internecie poprzez różne legalne strony. Na przykład można obejrzeć go na zalukaj-cc.pl. Zalukaj doradza korzystanie z swojej własnej wyszukiwarki, która pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednie serwisy do oglądania. Uwaga – pamiętaj o legalnym i bezpiecznym korzystaniu z internetu.

Trinkets lektor pl dla widzów z Polski

Obejrzenie tego serialu z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem jest jeszcze łatwiejsze dla polskich widzów. Na portalu zalukaj-cc.pl jest wiele opcji, które umożliwiają oglądanie Trinkets online z polskim lektorem.

Cały serial online będzie się śmiać, męczyć, płakać i odkrywać emocje na nowo. Trinkets online zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz i czego szukasz w serialu. Nie wahaj się, obejrzyj Trinkets z zalukaj-cc.pl!

Zalukaj cały serial online Trinkets i ciesz się dostępem już teraz!

Trinkets to emocjonujący serial, którego nie powinieneś przegapić. Przyciąga swoją głębią i prawdziwością, a w połączeniu z doskonałą obsadą i reżyserią wciągnie Cię w niezwykły świat zawiłych relacji między trzema dziewczynami. Trinkets dostępne jest na zalukaj-cc.pl, gdzie można cieszyć się legalnymi i bezpiecznymi oglądaniem. Nie czekaj, obejrzyj cały serial online już teraz! Pamiętaj także, aby podzielić się swoją opinią na temat tego serialu w sekcji komentarzy pod tym artykułem.