Trzy dni Kondora Online (2018) - Gdzie obejrzeć?

2018
53 min
6.8
Czy znasz już serial Trzy dni Kondora? To niezwykle emocjonujący i wciągający dramat kryminalny, którego akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w latach 70. XX...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 138
Sezony i odcinki

Trzy dni Kondora online cały serial w kilku słowach

Czy znasz już serial Trzy dni Kondora? To niezwykle emocjonujący i wciągający dramat kryminalny, którego akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w latach 70. XX wieku. Główny bohater, analityk CIA, odkrywa, że cały jego zespół został zamordowany. Teraz musi uciekać, bo sam staje się celem. W produkcji wzięli udział takie gwiazdy, jak Max Irons, Kristen Hager, Bob Balaban czy Eric Johnson. Reżyserem był Jason Smilovic. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Nie czekaj, obejrzyj teraz Trzy dni Kondora online i wejdź w świat niebezpieczeństw, zdrady i intryg!

Produkcja Trzy dni Kondora online

Jeśli chcesz poczuć się jak na planie, zobacz, jak powstawał serial Trzy dni Kondora. Produkcję nadzorowała firma Skydance Television, a montażem zajęła się Maro Heierhoff. Efekty specjalne przygotowali Bob Trevino i Glenn E. Smith, a muzykę skomponował Atli Örvarsson. Autorami scenariusza są David & Lorenzo Kwong, ale to reżyser Jason Smilovic wprowadził do opowieści sporo z siebie. Za kamerą stanął jeden z najlepszych w branży, John Lindley. Efekty kolorystyczne były również niezwykle ważną częścią produkcji.

Reżyser

Reżyser Jason Smilovic, urodzony w 1970 roku w USA, to niezwykle utalentowany twórca filmowy. Jest znany przede wszystkim ze swojej pierwszej produkcji, filmu „Lucky Number Slevin”, który zdobył wiele nagród. Smilovic wziął na siebie również reżyserię serialu „Ludzie honoru” („Brotherhood”), za co zapewnił uwagę widzów i krytyków na całym świecie. To właśnie on zdecydował o włączeniu do historii Trzy dni Kondora tak wielu wątków intrygi, odwagi i walki o przetrwanie – ta produkcja to jego prawdziwe dzieło sztuki.

Obsada aktorska

Aktorzy grający wsej serialu Trzy dni Kondora to świetnie znane postaci z branży filmowej. Na czele z Maxem Ironsem, znanym z filmu „Żelazna Dama” i serialu „Biała Księżniczka”, Kristen Hager, której widzowie mogą znać z filmów akcji, takich jak „AVP: Alien vs Predator – Requiem” czy „Wampiry i uczucia”. Wpływowego przedstawiciela CIA zagrał Bob Balaban, aktor znany przede wszystkim z komedii i seriali. W obsadzie nie zabrakło również zawodników, którzy świadczą o wysokim poziomie produkcji, m.in. Erica Johnsona („Fifty Shades of Grey”) czy Constance Zimmer („UnREAL”).

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Trzy dni Kondora online

Serial Trzy dni Kondora rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w 1975 roku, w roku przed katastrofą samolotu, symbolizującej koniec ery. Tłem opowieści jest zimna wojna oraz wzrost siły i znaczenia Ameryki w świecie. Główny bohater, analityk CIA, musi uciekać, bo sam staje się celem. Wydarzenia zaczynają się, gdy CIA zostaje atakowana, a cały zespół analityków zostaje zamordowany. Nasz bohater, który tylko dzięki przypadkowi uniknął śmierci, staje przed trudnym wyborem – uciekać lub pozostać i spróbować odkryć prawdę. Od tego momentu historia nabiera niesamowitego tempa, a bohaterowie muszą zmagać się z coraz to nowszymi tajemnicami i intrygami. Czy uda im się poznać prawdziwych sprawców ataku na CIA, a może zostaną zmanipulowani przez wrogów?

Bohaterowie

Trzy dni Kondora to serial, w którym kluczowe role odgrywa cała obsada aktorska. Główny, ważny bohater, oraz postaci drugoplanowe, kierują akcją do przodu i kreują fabułę. Analityk CIA Joe Turner (Max Irons) to introwertyczny, ale utalentowany człowiek. Ucieka przed wrogami, ale jednocześnie szuka odpowiedzi na pytania, które pojawiają się w naszym umyśle wraz z każdą odsłoną serialu. W jego życiu pojawiają się różni ludzie, w tym świetnie zagranicy Constance Thayer (Mira Sorvino) – zaangażowana w politykę osoba, która próbuje zrozumieć głównego bohatera. Na swojej drodze Joe Turner spotyka również ludzi, którzy nie są zainteresowani jego losami, ale kierują się własnymi interesami.

Gdzie obejrzeć Trzy dni Kondora serial online?

Jeśli chcesz obejrzeć Trzy dni Kondora online, najlepszym miejscem jest zalukaj-cc.pl! To serwis, który oferuje nie tylko ten serial, ale także wiele innych produkcji filmowych i seriali. Zalukaj to gwarancja jakości, więc zawsze możesz być pewien, że obejrzysz wspaniały film lub serial. To miejsce dla prawdziwych miłośników kina i sztuki filmowej!

Trzy dni Kondora lektor pl dla widzów z Polski

Obejrzyj Trzy dni Kondora online z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Możliwość wyboru pozwala każdemu na dopasowanie formy obejrzenia filmu lub serialu do swoich preferencji. Możesz skorzystać z lektora i cieszyć się pełnowartościowym seansobrazem, lub wybrać napisy, by lepiej zrozumieć dialogi. Dubbing to natomiast najlepsze rozwiązanie, jeśli wolisz, by postacie mówiły w języku polskim.

Zalukaj cały serial online Trzy dni Kondora i ciesz się dostępem już teraz!

Trzy dni Kondora to produkcja, która nigdy nie traci na intensywności, napięciu i pasji. To serial dla prawdziwych miłośników kina i sztuki filmowej, którzy cenią sobie dobre emocje i wciągającą fabułę. Dzięki zalukaj-cc.pl możesz obejrzeć go online i poczuć się jak na planie. Nie czekaj ani chwili dłużej, tylko wejdź na stronę i ciesz się dostępem do najnowszych produkcji! Podziel się własną opinią o serialu w sekcji komentarzy i przekonaj innych, by też obejrzeli Trzy dni Kondora online!