Uwięzione: Hotel Oaza Online (2020) - Gdzie obejrzeć?

2020
50 min
6.8
Przedstawiamy Ci serial Uwięzione: Hotel Oaza - hiszpańską produkcję, która z pewnością Cię zainteresuje! Cały serial składa się z ośmiu odcinków i opowiada historię dwóch...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 236
Sezony i odcinki

Uwięzione: Hotel Oaza online cały serial w kilku słowach

Przedstawiamy Ci serial Uwięzione: Hotel Oaza – hiszpańską produkcję, która z pewnością Cię zainteresuje! Cały serial składa się z ośmiu odcinków i opowiada historię dwóch kobiet, które wspólnie rabują banki, kasyna i sklepy jubilerskie. Macarena i Zulema po pewnym czasie postanawiają zejść ze złej drogi i założyć rodziny. Jednakże sprawa się komplikuje, gdy Zulema zostaje złapana przez policję i trafia do więzienia. Wtedy to właśnie Macarena decyduje się na desperacki krok – aby zdobyć pieniądze na kaucję dla swojej sympatii, włamuje się do hotelu Oaza. Tam jednak spotyka zupełnie nowych ludzi, którzy wprowadzają ją w świat przestępstw i intryg.

W obsadzie serialu znajdziemy takie gwiazdy jak Maggie Civantos, Najwa Nimri, Itziar Castro, David Ostrosky, Lucas Ferraro i Ana María Picchio. To właśnie ich role są kluczowe w całości produkcji, która powstała na wesoło w 2020 roku.

Jeśli jesteś fanem dramatu i polujesz na kolejne ciekawe serie do obejrzenia, to Uwięzione: Hotel Oaza będzie świetnym wyborem dla Ciebie!

Produkcja Uwięzione: Hotel Oaza online

Serial Uwięzione: Hotel Oaza został wyprodukowany przez Fox España, w reżyserii Jesúsa Colmenara i Alex Pina. Twórcy serialu zadbali o to, żeby efekty i montaż serialu były na najwyższym poziomie. Muzykę do serialu skomponował Ivan Martinez Lacamara i jego praca nadaje dodatkowego charakteru całej produkcji. W scenariuszu znalazło się wiele interesujących wątków, które na pewno zostaną zapamiętane przez widzów.

Reżyser

Jesús Colmenar to reżyser z wieloletnim doświadczeniem, który stoi za takimi hitami jak „La Casa De Papel”, „The Pier” czy właśnie „Uwięzione: Hotel Oaza”. Urodzony w Madrycie Colmenar postanowił poświęcić swoje życie reżyserii, dzięki czemu udało mu się zdobyć wiele nagród i wyróżnień. Zanim zaczął tworzyć filmy, pracował jako reżyser operowy. Warto zwrócić uwagę, że jego filmy poruszają ważne tematy, co oddziałuje na publiczność emocjonalnie.

Obsada aktorska

Właśnie na tym polu udało się zebrać najlepsze talenty! Maggie Civantos, Najwa Nimri, Itziar Castro, David Ostrosky, Lucas Ferraro i Ana María Picchio – to gwiazdy, które wcielają się w główne role. Maggie Civantos znana jest m.in. z serialu „Las chicas del cable”, Najwa Nimri to czwarta żona Almodóvara, Itziar Castro to specjalistka od stand-upu, a David Ostrosky to aktor pochodzący z Meksyku.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Uwięzione: Hotel Oaza online

Akcja serialu rozgrywa się w Hiszpanii, w okolicach Madrytu, a cała historia zaczyna się w latach 90-tych, kiedy to Macarena i Zulema wspólnie rabują różne instytucje. Po latach decydują się przestać odważać i żyć spokojnie, lecz Zulema zostaje aresztowany i trafia do więzienia. Wtedy właśnie Macarena udaje się włamać do hotelu Oaza, gdzie spotyka szefów kryminalnego świata w Hiszpanii. Zaczyna się gra w kotka i myszkę, w której Macarena musi bardzo dokładnie wybierać swoje strony.

Bohaterowie

Głównymi bohaterkami są Macarena i Zulema, które grają odpowiednio Maggie Civantos i Najwa Nimri. Oprócz nich występuje wiele innych postaci, które kształtują fabułę serialu. Jednak to właśnie Macarena i Zulema stanowią sedno całej produkcji.

Gdzie obejrzeć Uwięzione: Hotel Oaza serial online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały serial online Uwięzione: Hotel Oaza, polecamy odwiedzanie stron takich jak zalukaj. Na tej platformie widzowie odnajdą wiele legalnych źródeł, dzięki którym bez problemu obejrzą fantastyczny dramat!

Uwięzione: Hotel Oaza lektor pl dla widzów z Polski

Serial Uwięzione: Hotel Oaza online można obejrzeć z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy widz może wybrać swój ulubiony sposób, czyli albo słuchać polskiego lektora, czy też korzystać z napisów. Dubbing, z kolei, pozwala na jeszcze większe wczucie się w postacie i ich emocje.

Wszystkie te opcje pozwolą Ci cieszyć się serial Uwięzione: Hotel Oaza online na najwyższym poziomie – dopasuj swój sposób do siebie, a na pewno Ci się spodoba!

Zalukaj cały serial online Uwięzione: Hotel Oaza i ciesz się dostępem już teraz!

Po przeczytaniu tego tekstu już wiesz, że Uwięzione: Hotel Oaza to świetny dramat, którego nie możesz przegapić! Zachęcamy Cię do obejrzenia tego serialu online na zalukaj – z polskimi napisami, lektorem lub dubbingiem. Nie zwlekaj! Przetestuj swoje emocje i pobudź swoją wyobraźnię dzięki Uwięzione: Hotel Oaza online. Po obejrzeniu serialu zostaw swój komentarz!