White Gold Online (2017) - Gdzie obejrzeć?

2017
30 min
6.8
Jeśli lubisz komedie i jesteś ciekawy, jak wyglądał świat sprzed ponad 30 lat, to serial White Gold będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Opowieść o zawodowym...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 392
Sezony i odcinki

White Gold online cały serial w kilku słowach

Jeśli lubisz komedie i jesteś ciekawy, jak wyglądał świat sprzed ponad 30 lat, to serial White Gold będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Opowieść o zawodowym sprzedawcy okien, Vincentcie, rozgrywa się w latach 80-tych w Essex. Produkcja brytyjska z 2017 roku trwa około 30 minut i w obsadzie m.in.: Ed Westwick, James Buckley i Joe Thomas.

Zapraszamy do obejrzenia całego serialu online!

Produkcja White Gold online

Serial White Gold został wyprodukowany przez brytyjskich twórców. W trakcie montażu wykorzystano wiele efektów specjalnych i ciekawą muzykę. Scenariusz stworzyli utalentowani scenarzyści, którzy stworzyli jedyną w swoim rodzaju opowieść o świecie sprzed 30 lat.

Reżyser

Reżyserem serialu White Gold jest Damon Beesley. W swojej karierze reżyserował on wiele znanych i popularnych seriali oraz filmów. Jego szczególną pasją są komedie i filmy z wątkiem historycznym. Damon Beesley jest znany ze swojego przywiązania do detali i dbałości o jakość swoich produkcji.

Obsada aktorska

W obsadzie serialu White Gold wystąpili tacy aktorzy jak: Ed Westwick (Vincent), James Buckley (Brian), Joe Thomas (Martin), Linzey Cocker (Sam), Lauren O’Rourke (Jackie), Rachel Shenton (Vanessa). Każdy z nich ma na swoim koncie wiele ról, które przyniosły im popularność.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial White Gold online

Akcja serialu White Gold rozgrywa się w latach 80-tych w Essex. Bohater Vincent jest zawodowym sprzedawcą okien, który nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć klientów. W jego zespole pracują również Brian i Martin, którzy często dostarczają wiele zabawnych momentów w całej produkcji. Ich życie zmienia się, kiedy na ich drodze pojawia się piękna Vanessa.

Bohaterowie

W serialu White Gold pojawiają się różne postacie, ale najważniejsi bohaterowie to Vincent, Brian, Martin i Vanessa. Vincent to ambitny i skupiony na osiągnięciu sukcesu sprzedawca okien. Brian i Martin to jego pracownicy, którzy często dostarczają wiele zabawnych momentów i dodają charakteru całej produkcji. Vanessa to piękna klientka, która wprowadza chaos w życie Vincenta i jego drużyny.

Gdzie obejrzeć White Gold serial online?

Serial White Gold można obejrzeć na portalu zalukaj-cc.pl. Serwis ten umożliwia dostęp do wielu legalnych źródeł, dzięki którym można obejrzeć różne produkcje online.

White Gold lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć serial White Gold w swoim ojczystym języku, to możesz skorzystać z opcji lektora, napisów lub dubbingu. Każda z tych opcji pozwoli Ci na pełną cieszenie się akcją serialu i doskonale zrozumienie dialogów między bohaterami.

Zalukaj cały serial online White Gold i ciesz się dostępem już teraz!

White Gold to świetna propozycja dla fanów komedii, którzy chcą poznać świat sprzed ponad 30 lat. Zalukaj-cc.pl to legalne źródło, gdzie można obejrzeć cały serial online. Zachęcamy do obejrzenia i podzielenia się własnymi wrażeniami w sekcji komentarzy!