Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker Online (2020) - Gdzie obejrzeć?

2020
47 min
6.8
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jak ciężko było w przeszłości dla czarnych kobiet zdobyć szacunek, sławę i sukces? Oglądając serial "Własnymi rękoma: Historia Madam...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 254
Sezony i odcinki

Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker online cały serial w kilku słowach

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jak ciężko było w przeszłości dla czarnych kobiet zdobyć szacunek, sławę i sukces? Oglądając serial „Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker” w końcu zrozumiecie. Oto dramat, który opowiada historię życia tylko pozornie mało znanej Madam C.J. Walker. To właśnie dzięki niej kobiety czarnoskóre zyskały szansę na prężną karierę w przemyśle kosmetycznym. Serial skupia się na życiu Madam, która przez ciężką pracę, a także dzięki wsparciu bliskich i szacunku kobiet z jej otoczenia, stała się milionerką. Jeżeli jeszcze nie obejrzeliście tego wyjątkowego serialu, nie przegapcie okazji. Znajdziecie go online i już teraz pozwólmy sobie na trochę bliższe przyjrzenie się temu dziełu.

Produkcja Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker online

O prace nad tym hollywoodzkim dziełem zadbała platforma streamingowa Netflix. Za montaż serialu odpowiadał fotoreporter David Tattersall, który pracował przy takich filmach jak „Zodiak” czy „Gwiezdne Wojny: Atak klonów”. Do produkcji wykorzystano wiele efektów specjalnych, dzięki czemu całość zyskała niepowtarzalny klimat, a widzowie mogli przenieść się do świata Madam C.J. Walker. Właściwie dobrana muzyka umożliwiła stworzenie doskonałej atmosfery i wrażenia, jakbyśmy sami byli uczestnikami niezwykłej historii.

Reżyser

To dzięki umiejętności reżysera, Kasi Lemmons, serial wyjątkowo dobrze przemyślany i nakręcony. Kobieta ta jest kojarzona z produkcjami takimi jak „Eve’s Bayou” czy „Harriet”. Reżyserka dbała o każdy szczegół, a jeśli chodzi o fabułę – również dopisywał jej talent. Pokazała odważną i niezłomną postać Madam C.J. Walker, która przemyślnie i z hartem pokonywała przeciwności losu.

Obsada aktorska

W serialu „Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker” zobaczymy tęsknie kojarzoną z rolą w „Pogromcach duchów”, czyli doświadczoną aktorkę oscarową Octavię Spencer w roli Madam. Obok niej występuje między innymi Tiffany Haddish, która wciela się w charyzmatyczną Damona, żonę syna Madam C.J. Walkera. Grając w tym serialu, aktorka udowodniła, że potrafi z powodzeniem wcielać się w zupełnie odmienne role niż te, w które zwykliśmy ją widzieć. W obsadzie można też pochwalić się udziałem takich znanych aktorów, jak Garrett Morris, J. Alphonse Nicholson czy Blair Underwood.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker online

Akcja serialu dzieje się w latach dwudziestych XX wieku, w okresie pełnym wyzwań dla kobiet i jednocześnie zwłaszcza tych o karnacji czarnej. Madam C.J. Walker napotykała na wiele przeciwności losu w swojej pracy, ale dzięki siłowej postawie, zaangażowaniu i siły woli stała się jedną z najbogatszych kobiet swojego czasu.

Bohaterowie

Jakie postacie pojawią się w serialu? Oczywiście, wiele z nich dotyczy życia Madam, ale warto zwrócić też uwagę na role kobiet przemyśle kosmetycznym. Jedną z bohaterek jest Addie Monroe (Carmen Ejogo), osoba, która przedstawiła Madam dość sztywną konkurencję. Która z nich okaże się lepsza? Również Cora (J. Alphonse Nicholson) ma ogromne znaczenie dla Madam. To ona bowiem zajmuje się wszystkim wokół i sprawia, że nasza bohaterka może skupić się na kreatywności i rozwijaniu swojej firmy.

Gdzie obejrzeć Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker serial online?

Jednym z najlepszych sposobów na obejrzenie całego serialu online jest skorzystanie z zalukaj-cc.pl, a konkretnie z ich specjalistycznej szukajki, która wykorzystuje tylko legalne źródła, nawet jeśli w trakcie wyszukiwania pojawiają się różne podejrzane propozycje.

Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker lektor pl dla widzów z Polski

Serial „Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker” jest dostępny także z polskim lektorem i napisami. Dzięki temu, każdy z nas może zrozumieć wszystkie szczegóły i zanurzyć się w bogatą fabułę. O ile dla niektórych lektor pl jest sporą przeszkodą w korzystaniu z filmów i seriali, o tyle dla innych jest to jedyna możliwość, aby w pełni cieszyć się dziełem.

Zalukaj cały serial online Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker i ciesz się dostępem już teraz!

Dzięki serialowi „Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker” poznacie fenomenalną postać Madam C.J. Walker, kobiety, która stała się ikoną swojego czasu. Jeżeli jeszcze nie widzieliście tego dzieła, warto nadrobić zaległości. Bez wątpliwości to jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat, z wieloma reżyserami, których serce kieruje nie tylko zachwytem, ale i pasją tworzenia czarnej historii. Zachęcamy do obejrzenia i podzielenia się swoją opinią w komentarzach!