You Me Her Online (2016) - Gdzie obejrzeć?

2016
30 min
6.8
Znudzeni swoim pożyciem małżeńskim Jack i Emma postanawiają wynająć prostytutkę, która doda pikanterii ich związkowi. Ich relacja jednak szybko zaczyna mieć głębszy charakter. "You Me...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 339
Sezony i odcinki

You Me Her online cały serial w kilku słowach

Znudzeni swoim pożyciem małżeńskim Jack i Emma postanawiają wynająć prostytutkę, która doda pikanterii ich związkowi. Ich relacja jednak szybko zaczyna mieć głębszy charakter. „You Me Her” to dramatyczno-komediowy serial wyprodukowany w 2016 roku, trwający 30 minut. W rolach głównych występują Greg Poehler (Jack), Rachel Blanchard (Emma) i Priscilla Faia (Izzy). Reżyserem serialu jest Sara St. Onge. Jeśli chcesz poznać historię trójkąta miłosnego, która nie przypomina wszystkich dotychczasowych, koniecznie obejrzyj cały serial online.

Produkcja You Me Her online

„You Me Her” to produkcja, która czaruje swoją atmosferą i przemyślanym scenariuszem. W serialu wykorzystano ciekawe efekty, a muzyka stanowiła idealną podkładkę do dialogów. Scenariusz wyraźnie oddaje specyfikę czasów, w których dzieje się akcja, a montaż pozwala na płynne przejścia między scenami.

Reżyser

Reżyserem serialu „You Me Her” jest Sara St. Onge, która jest znana z takich produkcji jak „Sleeping Giant”. W swoich filmach pozwala spojrzeć na ulubione tematy w nowy sposób. Cieszy się uznaniem krytyków, którzy chwalą jej ekspresję i uznanie dla ludzkiej natury. Obejrzenie You Me Her to świetna okazja, by zapoznać się z relaxującym stylem pracy tej wyjątkowej reżyserki.

Obsada aktorska

Postaci w serialu „You Me Her” odgrywają aktorzy o ugruntowanej pozycji w świecie aktorskim. Greg Poehler znany jest z takich produkcji jak „Welcome to Sweden”, Rachel Blanchard z „Fargo”, a Priscilla Faia z „Rookie Blue”. Ich gra aktorska pozwala na wciągnięcie widza w świat trójkąta miłosnego, który po przemianach z każdym odcinkiem nabiera coraz większego znaczenia.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial You Me Her online

Akcja serialu „You Me Her” rozgrywa się w Portland, gdzie Jack i Emma zamieszkują dom ze swoim synkiem. Kiedy ich małżeństwo wpada w rutynę, postanawiają wynająć prostytutkę, by dodać pikanterii swojemu związkowi. W ten sposób poznają Izzy, która staje się częścią ich codziennego życia. Jednakże, coś między nimi zaczyna się rozwijać, co przewartościowuje całą sytuację i zaczyna się trójkąt miłosny.

Bohaterowie

Jack to męska część trójkąta miłosnego, który zpragniony nowych doświadczeń, wpada na pomysł wynajmu prostytutki. Emma to żona Jacka, która początkowo jest przeciwna tej idei, ale pozostaje dla męża. W końcu zostaje wciągnięta w trójkąt miłosny. Izzy to prostytutka, która poznaje Jacka i Emmę. Zaczyna z nimi pracować, ale dużo szybciej zaczyna z nimi spędzać czas prywatny. Coś między nią a małżeństwem zaczyna się rozwijać.

Gdzie obejrzeć You Me Her serial online?

Serial „You Me Her” można obejrzeć na zalukaj. Ta strona oferuje legalne i bezpieczne sposoby na oglądanie filmów i seriali online. Wyszukiwarka zalukaj-cc.pl pozwoli na szybkie wyszukanie najnowszych produkcji.

You Me Her lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski, cały serial online „You Me Her” dostępny jest w trzech wersjach językowych – z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wybierz to, co Ci odpowiada i ciesz się wspaniałymi aktorami oraz dobrze zarysowaną fabułą. Zobacz, co może stać się, kiedy złamiesz własne zasady wobec miłości.

Zalukaj cały serial online You Me Her i ciesz się dostępem już teraz!

„You Me Her” to serial, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom dramatów i komedii. Zachęcamy do obejrzenia serialu na zalukaj, gdzie można go obejrzeć cały online. Po jego obejrzeniu, napisz swoją opinię w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Przekonaj się, co skrywa trójkąt miłosny Jacka, Emmy i Izzy.