Zakochani po uszy Online (2019) - Gdzie obejrzeć?

2019
22 min
6.8
Jeśli poszukujesz lekkiej i zabawnej komedii romantycznej, która porusza tematykę miłości, to serial Zakochani po uszy, to produkcja idealna dla Ciebie! Premiera serialu miała miejsce...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 347
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5

Zakochani po uszy online cały serial w kilku słowach

Jeśli poszukujesz lekkiej i zabawnej komedii romantycznej, która porusza tematykę miłości, to serial Zakochani po uszy, to produkcja idealna dla Ciebie! Premiera serialu miała miejsce w 2019 roku, a reżyserem jest jeszcze mało znany Wiktor Piątkowski. Nie da się ukryć, że Zakochani po uszy to przede wszystkim historia miłosna Asi i Piotra, którzy po 10 latach spotykają się ponownie i próbują odbudować swoją dawno temu niewypałową relację.

Produkcja Zakochani po uszy online

Serial Zakochani po uszy został wyprodukowany przez Telewizję Polską, a producentem jest Więcej niż Film. W środku sezonu został dokonany zmiana scenarzysty, przez co stał się o wiele ciekawszy i bardziej dynamiczny. Wszystkie odcinki serialu zostały nakręcone w Warszawie, jednak dawny styl ubrań bohaterów i sceneria dodają mu klimatu lat 80. i 90. Jako, że produkcja jest głównie komediowa, to temp jego jest dość dynamiczny i przyspieszony, a zwroty akcji pojawiają się niespodziewanie, co stawia oglądającego w nieustannym napięciu.

Reżyser

Wiktor Piątkowski zadebiutował w świecie reżyserii, właśnie przy okazji serialu Zakochani po uszy. Reżyser skupił się na tworzeniu komediowej atmosfery podobnej do kultowych amerykańskich seriali z lat 80. i 90. Wiktor uprzyjemnia nam czas, zapraszając widza w świat niezapomnianej miłości dwóch bohaterów. Przygotowując sceny, nie zapomina o każdym detalu, dzięki czemu dostajemy spójną fabułę i prawdziwie komediowe momenty.

Obsada aktorska

Główna rola w serialu przypada kochającej i pewnej siebie Asi, którą zagrała Katarzyna Grabowska. Jej przystojnego partnera Piotra wcielił się w Mateusz Mosiewicz. W obsadzie znaleźli się również m.in. Zuzanna Lit jako siostra Asi, Michał Meyer i Krzysztof Piątkowski, którzy odgrywają dwóch przyjaciół Piotra, a Justyna Duczkówna i Aldona Jankowska jako najlepsze przyjaciółki Asi. Aktorzy zagrają z pasją, co daje tym serialowi wspaniałą dynamikę.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Zakochani po uszy online

Serial opowiada o młodych Piotrze i Asi, którzy zakochują się w sobie podczas wakacji spędzanych u babci Asi. Po latach przypadkowo spotykają się na ulicy w Warszawie. Oboje są już doświadczeni w miłości, co jednak nie przeszkadza im w kolejnym podejściu do siebie.
Bohaterowie próbują odbudować swoją dawno temu niewypałową relację. Niestety, los staje na przeszkodzie i niejako testuje ich uczucia – pojawia się Sylwia, która od pierwszego momentu wzbudza zainteresowanie Piotra, a w przypadku Asi – zazdrość. Jednak miłość i los, jak zawsze mają swoje plany, a co z tego wyniknie, widzowie zobaczą na własne oczy.

Bohaterowie

Główni bohaterowie serialu to Piotr i Asia, którzy po latach spotykają się przypadkiem w Warszawie. Oboje postanawiają dać sobie kolejną szansę, ale próg międzyzwierzyniec jest dla nich bardzo trudny do przeskoczenia. Pojawiają się także inni bohaterowie – przyjaciele Piotra i siostra Asi, którzy usilnie próbują ich wesprzeć na drodze do pełnego szczęścia.

Gdzie obejrzeć Zakochani po uszy serial online?

Większość odcinków Zakochani po uszy można obejrzeć na stronie zalukaj.cc. Widzowie którzy mają problemy z legalnym oglądaniem filmów online, powinni poszukać źródeł zewnętrznych. Zawsze jednak warto sprawdzać opinie o serwisach, na których chcemy obejrzeć nasz ulubiony film lub serial.

Zakochani po uszy lektor pl dla widzów z Polski

Wszystkie odcinki serialu Zakochani po uszy są dostępne z polskim lektorem, a także napisami i dubbingiem. Dla użytkowników zalukaj, promowane są gwarantowane legalne źródła, co gwarantuje, że będziecie mieć do czynienia z najwyższą jakością oglądanego polskiego serialu.

Zalukaj cały serial online Zakochani po uszy i ciesz się dostępem już teraz!

Podsumowując, serial Zakochani po uszy to doskonała produkcja dla wszystkich, którzy lubią komedie romantyczne. Wypełniony on miłością, napięciem i wspaniałymi żartami. Każdy odcinek trwa około 22 minut, co sprawia, że serial staje się świetnym sposobem na relaks i oderwanie się od rzeczywistości. Dlatego nie czekaj i obejrzyj Zakochani po uszy online już teraz na zalukaj.cc. A po obejrzeniu, wpadnij w komentarze i podziel się swoją opinią na temat serialu!