Zostań przy mnie Online (2021) - Gdzie obejrzeć?

2021
46 min
6.8
Jeśli szukasz emocjonującego dramatu z wątkiem kryminalnym i tajemnicą, to Zostań przy mnie jest serialem dla Ciebie. Premiera serialu odbyła się w 2021 roku, a...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 290
Sezony i odcinki

Zostań przy mnie online cały serial w kilku słowach

Jeśli szukasz emocjonującego dramatu z wątkiem kryminalnym i tajemnicą, to Zostań przy mnie jest serialem dla Ciebie. Premiera serialu odbyła się w 2021 roku, a jego czas trwania to 46 minut na odcinek. W obsadzie można znaleźć takie gwiazdy jak Cush Jumbo, James Nesbitt, Richard Armitage, Sarah Parish, Daniel Francis, Bethany Antonia, Poppy Gilbert, Jo Joyner, Youssef Kerkour i Hyoie O’Grady. Reżyserem serialu jest David Nicholls.

Zachęcam każdego, kto ceni sobie dobre kino, do obejrzenia Zostań przy mnie online. Nie będziesz żałował/a!

Produkcja Zostań przy mnie online

Serial Zostań przy mnie został wyprodukowany przez wytwórnię Mammoth Screen, a nad jego montażem czuwał Tom Hemmings. Użyte efekty specjalne i muzyka wpisują się doskonale w nastrój serialu. Scenariusz został napisany przez Marka Marlowa i Danę Fainaru, którzy stworzyli wciągającą opowieść.

Reżyser

David Nicholls jest brytyjskim reżyserem i scenarzystą znany ze swoich wielu filmów i seriali takich jak „Długa droga”, „Wielkie nadzieje” i „Serce w ogniu”. Nic zatem dziwnego, że powierzono mu reżyserię Zostań przy mnie. Nicholls w swojej karierze przyczynił się do stworzenia wielu interesujących produkcji filmowych, a jego umiejętności reżyserskie są na najwyższym poziomie.

Obsada aktorska

Obsada serialu Zostań przy mnie jest wspaniała. W rolach głównych pojawiają się Cush Jumbo, James Nesbitt, Richard Armitage, Sarah Parish, Daniel Francis, Bethany Antonia, Poppy Gilbert, Jo Joyner, Youssef Kerkour i Hyoie O’Grady. Wszyscy aktorzy grają świetnie i wpasowują się idealnie w swoją postać. Cush Jumbo, znana m.in. z serialu „The Good Fight”, daje wspaniałą kreację, która z pewnością zapada w pamięć.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Zostań przy mnie online

Miejsce akcji to fikcyjna wioska Kirkdarroch, leżąca w Szkocji. W starej szkole Kirkdarroch zostaje znaleziona ludzka kość. Okazuje się, że chodzi o kość zaginionej 17 lat temu Carltona Flynna, którym interesuje się miejscowy radiowy DJ Alan. Przez kolejne odcinki zostają rozwikłane tajemnice związane z Carltoem i jego bliskimi.

Bohaterowie

Stewart Greenlees – zaginiony mieszkający w Kirkdarroch, ojciec syna i córki, mąż Kirstin.

Alan – miejscowy radiowy DJ, który interesuje się tajemniczym zniknięciem Carltona Flynna.

Kirstin – żona Stewarta.

Zeus – syn Stewarta i Kirstin.

Chloe – córka Stewarta i Kirstin.

Lucy – siostra Carltona Flynna.

Gdzie obejrzeć Zostań przy mnie serial online?

Serial Zostań przy mnie można obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Strona ta gwarantuje dostęp do legalnych źródeł, dzięki czemu nie musisz się martwić o legalność oglądania serialu.

Zostań przy mnie lektor pl dla widzów z Polski

Oczywiście, serial Zostań przy mnie jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, więc nie musisz znać języka angielskiego, aby go zrozumieć. Każdy może wybrać swoją preferowaną wersję serialu.

Zapraszam do obejrzenia Zostań przy mnie online. Będzie to dla Ciebie wspaniała, emocjonująca podróż w świat tajemnic, intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nie czekaj i zacznij oglądać już dzisiaj! Podziel się swoją opinią o serialu w komentarzach.